Four Seasons’ın Akdeniz’deki en büyük yatırımı 2020’de Bodrum’da açılacak

Four Seasons’ın Akdeniz’deki en büyük yatırımı 2020’de Bodrum’da açılacak
Son yıllarda hayata geçirdiği yatırımlarında Akdeniz’e odaklanan Kanadalı Four Seasons'ın bölgedeki en büyük yatırımı, 2020'de Bodrum'da kapılarını açacak.

Dünyada lüks turizmin önde gelen temsilcilerinden Kanadalı Four Seasons, son yıllarda gerçekleştirdiği yatırımlarda Akdeniz’i mesken tuttu. 2017 yılına kadar Güney Fransa, Beyrut ve İskenderiye’deki otelleriyle Akdeniz turizmine katkıda bulunan otel zinciri; 2017 yılının sonunda Tunus’taki yeni otelinin kapılarını açarken, önümüzdeki aylarda da Yunanistan’ın başkenti Atina’da Astir Palace’ı hizmete alacak.

BÖLGEDEKİ EN BÜYÜK YATIRIMI 2020 YILINDA AÇILACAK

Four Seasons’ın bölgedeki en büyük yatırımı ise inşaat çalışmaları devam eden Four Seasons Resorts and Private Residence Bodrum olacak. Akdeniz çanağının en büyük resort’u olması planlanan projenin 2020 yılında açılması hedefleniyor. Halihazırda Türkiye’de iki Four Seasons markalı otel bulunurken, Bodrum’da açılacak projeyle, Türkiye dünyada üç Four Seasons’a ev sahipliği yapan ender ülkelerden biri olacak. Bodrum’daki projenin yatırımcılığını ise aynı zamanda İstanbul’daki iki otelin de yatırımcısı olan Tay Group üstleniyor.


Bu Haber 13.03.2019 - 13:36:37 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.