Fettah Tamince ve Gaurav Bhushan’a önemli görev

Fettah Tamince ve Gaurav Bhushan’a önemli görev
Dünyanın önde gelen otel zincirlerinden Accor'un her şey dahil segmentindeki büyümesine Tamince ve Bhushan liderlik edecek.

TurizmGüncel - Dış Haberler

Fransa merkezli küresel otel zinciri Accor, radikal bir karar alarak her şey dahil otelcilikte büyüme kararı almıştı. 2016 yılından bu yana Türk otel zinciri Rixos Hotelsin de çoğunluk hisselerini elinde bulunduran şirket, Fairmont, Sofitel, Pullman, Swissôtel ve Mövenpick gibi premium ve lüks segmentteki otellerinde her şey dahil hizmet sunmaya başlıyor. Böylece şirket, çok markalı bir her şey dahil platformu sunacak.

Accor'un direksiyonu kırdığı her şey dahil dönüşümün dümeninde ise Rixos Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince ve Accor'un Yaşam Tarzı ve Eğlence CEO'su Gaurav Bhushan'ın bulunacağı açıklandı.

"Rixos sayesinde güçlü bir büyüme gördük"

Rixos-Accor ortaklığının şimdiye kadar yaratılmış en iyi ortaklık olduğunu belirten Gaurav Bhushan, "Rixos ağını ve yatırımlarını son 5 yılda üç katına çıkardık ve premium ve lüks segmentte her şey dahile olan talepten dolayı şu anda yeni bir aşamaya ulaşmış durumdayız. Rixos sayesinde güçlü bir büyüme gördük ve şimdi bunu genişletme zamanı." dedi.

Markaların DNA'larını koruyarak her şey dahil sistemine geçeceğine dikkat çeken Gaurav Bhushan, yeni markalarla her şey dahile girdikten sonra müşteri segmentinin de genişleyeceğini belirtti.

"Her şey dahil kültürünü Accor'a getirdik"

Rixos Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince ise, "Accor ile aramızda çok iyi bir iletişim var. Her iki taraf için de durum beklentinin üzerinde ve birbirimize yardım ediyoruz. Accor'a her şey dahil kültürünü getirdik ancak partnerlik bizim de işimize yarıyor, Rixos sürekli büyüyor. Kişisel olarak bizim aramızda ve ekiplerin arasında çok güzel bir sinerji var. Her şey dahil platformunu dünya çapında büyütmekten heyecan duyuyoruz." diye konuştu.Bu Haber 10.01.2022 - 10:56:24 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.