Ferit Şahenk ve Serdar Bilgili'nin Galataport projesi Fransa'da tanıtıldı

Ferit Şahenk ve Serdar Bilgili'nin Galataport projesi Fransa'da tanıtıldı
Doğuş Grubu’nun Bilgili Holding ortaklığı ile yürüttüğü Galataport Projesi, perakende ve yatırım sektörünün önde gelen uuslararası fuarlarından MAPIC 2018’de tanıtıldı.

Doğuş Grubu ve Bilgili Holding’in Galataport Projesi; perakende ve gayrimenkul alanında dünya çapındaki en önemli fuarlar arasında gösterilen MAPIC 2018’de ilk kez yer aldı. Galataport Projesi, 14-16 Kasım tarihleri arasında Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenen MAPIC 2018’e Türkiye’den katılan tek yatırımcı oldu.

80 ülkeden 9000’e yakın katılımcı ve 2000’in üzerinde markayı ağırlayan fuarda, Galataport Projesi’nin konsept detayları paylaşıldı. Galataport İstanbul Liman İşletmeciliği ve Yatırımları A.Ş. Genel Müdürü Erdem Tavas, dünyaca ünlü marka ve geliştiricilerin bulunduğu “Retail, A Booster for Tourism” oturumunun konuşmacıları arasında yer aldı.

galataport1

''ŞEHRİN YENİ KÜLTÜR, SANAT VE TASARIM MERKEZİ OLACAK''

Fuar kapsamında Galataport İstanbul Liman İşletmeciliği ve Yatırımları A.Ş. Yönetimi adına konuşan Erdem Tavas, Galataport’un bir gayrimenkul projesinin ötesinde olduğunun altını çizerek şu bilgileri aktardı:

“Galataport; içerisinde barındırdığı kruvaziyer limanı, sahasında bulunan müzeler ve yeni geliştirilecek alışveriş, yeme-içme birimleri ve ofis alanları ile dünyanın önde gelen lüks otel zincirlerinden birinin yer alacağı, sadece Türkiye ekonomisine değil ülke turizmine de önemli katkıları olacak bir yatırım. Şehrin yeni kültür-sanat ve tasarım merkezi olacak projeyi, sektörün en önemli fuarlarından biri olan MAPIC’te ilk defa tanıtıyor olmaktan büyük mutluluk ve heyecan duyduk. Fuarda, hem İstanbul’u hem de projemizi tanıtma fırsatı bulurken, birçok yerli ve yabancı marka ile de konsept ve planlamalarımızı paylaştık. Galataport, yaptığımız görüşmelerde büyük ilgi gördü.”


Bu Haber 17.11.2018 - 10:12:08 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.