Ferit Şahenk bir yandan satıyor, bir yandan yeni yatırım yapıyor

Ferit Şahenk bir yandan satıyor, bir yandan yeni yatırım yapıyor
Doğuş Grubu'nun CEO'su ve Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, 2014 yılında ortak olduğu ünlü restoran zinciri Coya'nın Paris şubesini açtı.

Ferit Şahenk bir yandan gayrimenkul satışları yaparken diğer yandan da yeni yatırımlara soyunuyor. Şahenk'in sahip olduğu Doğuş Grubu'nun, 2014 yılında ortak olduğu ünlü restoran zinciri Coya'nın Paris şubesini açtığı belirtildi.

Aynı anda 120 kişiyi ağırlayabiliyor

Finans Gündem'in haberine göre, Londra’nın yanı sıra Monte Carlo, Dubai ve Abu Dabi’de de şubesi bulunan Coya, Peru mutfağı sunan bir marka. Hintli şef Sanjay Dwivedi'nin yönettiği Coya Paris, 7’nci Bölge’deki Rue de Grenelle caddesinde 7.500 metrekarelik eski bir yapıda geçtiğimiz günlerde hizmete girdi. Bar ve açık hava terası bulunan iki katlı restoranda aynı anda 120 kişi ağırlanabiliyor.

Monaco Prensiyle ortak açmıştı

Ferit Şahenk, Londra'nın en popüler yerleşim yeri Mayfair'de hizmet veren ve şehrin en trend mekanlarından olan Coya'nın şubesini Monako Prensliği şirketi Monte Carlo Le Societe des Bains de Mer (SBM) ile ortaklık yaparak açmıştı.Bu Haber 21.10.2019 - 09:11:33 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.