Ferhan Ademhan TGA yönetim kuruluna aday oldu

Ferhan Ademhan TGA yönetim kuruluna aday oldu

Ferhan Ademhan, Turizm Geliştirme Ajansı Yönetim Kurulu üyeliği için İç Anadolu Bölge Temsilciliğine aday oldu.


Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansının (TGA) Yönetim Kurulu seçimleri için adaylık başvuru süreci başladı. TGA Yönetim Kurulu Üyeliği için İç Anadolu bölgesini temsilen adaylık yarışına, Ankara King Otel’in işletmecisi Ferhan Ademhan da katıldı.

TGA’nın Yönetim Kurulu, Kültür ve Turizm Bakanı başkanlığında bir araya gelmiş 15 kişiden oluşuyor. Ajansın, konaklama sektöründen 9 yönetim kurulu üyesi, Türkiye’nin 7 ayrı bölgesinde yapılacak seçimlerle belirleniyor. 

Ankara, Konya, Kayseri, Eskişehir, Sivas, Kırıkkale, Aksaray, Karaman, Kırşehir, Niğde, Nevşehir, Yozgat, Çankırı illerini kapsayan İç Anadolu bölgesi ise TGA’da bir sandalye ile temsil ediliyor. TGA’nın  yönetim kurulu üyeliğine adaylığını açıklayan Ferhan Ademhan, İç Anadolu Bölgesi Temsilcisi olmak için yarışacak.

İç Anadolu bölgesini TGA’da en iyi şekilde temsil edeceğini ifade eden Ferhan Ademhan, “Bu görev bana layık görüldüğü takdirde turizm sektöründeki tecrübelerimi aktararak, ülkeme ve sektöre daha faydalı olmak amacındayım. Ortak hedeflerimiz doğrultusunda gerçekçi, uygulanabilir, yeni projelerle sektörün gelişimine ve ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak için çalışacağım” dedi.Bu Haber 13.08.2022 - 14:44:20 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.