Euphoria Otelleri Tatil.com ile anlaştı, Anı Tur'a dava açtı

Euphoria Otelleri Tatil.com ile anlaştı, Anı Tur'a dava açtı

Euphoria Otellerini bünyesinde barındıran Prince Group tarafından yapılan açıklamada, şirketin Anı Tur’daki alacakları nedeniyle hukuki süreç başlattığı, 2019 sezonunda ise tatil.com ile çalışacağı belirtildi.Euphoria Otellerinin sahibi Prince Group, Anı Tur’daki alacakları nedeniyle hukuki süreç başlattığını açıkladı. 2019 sezonunda Tatil.com ile çalışacaklarını açıklayan Prince Group, tüm olumsuzluklara rağmen güzel bir sezon geçirdiklerini ifade etti.

Şirket tarafından yapılan açıklama şöyle:

''Prince Group ve Euphoria Otelleri olarak başarılı ve verimli bir sezonu daha geride bıraktığımız bugünlerde, bizleri tercih eden misafirlerimize tüm çalışanlarımızla birlikte en iyi hizmeti sunmaya gayret göstermekteyiz.

Türkiye’nin önde gelen tur operatörlerinden Anı Tur ile 3 yıla yakın bir süre işbirliğimiz olmuştur. Karşılıklı anlaşma çerçevesinde ilişkilerimiz devam ederken, Anı Tur’ un son günlerde yaşamış olduğu krizden dolayı Grubumuz, ciddi miktardaki alacağı nedeniyle zarara uğramış olup, bununla ilgili hukuki süreç başlatılmış bulunmaktadır. Maruz kaldığımız bu zarara rağmen, Anı Tur aracılığıyla bizleri tercih eden misafirlerimizi mağdur etmemek için, otellerimizde konaklamalarında sorun çıkarılmamış, tatillerini en güzel şekilde geçirmeleri için tüm olanaklar tarafımızca sağlanmıştır.

Yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen Grubumuz için son derece güzel bir sezonu geride bırakırken, misafir memnuniyetlerimizi arttırdığımız 2018 sezonunun hemen arkasından yapacağımız renovasyon ve yatırımlarla, 2019 sezonu için daha da güçlü bir şekilde hazırlıklarımıza başlamaktayız. Önümüzdeki sezonda iç pazardaki yeni ve güçlü partnerimiz Tatil.com ile birlikte şimdiden büyük bir heyecanla yolumuza devam ediyoruz.

Euphoria Otelleri, Akdeniz ve Ege Bölgesindeki yatırımları ve en iyi hizmet anlayışı ile sektördeki yerini daha da güçlendirme azim ve kararındadır.’’Bu Haber 16.10.2018 - 19:46:46 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.