Ethem Okudur’dan 50. yıl mesajı: Asla vazgeçmedik!

Ethem Okudur’dan 50. yıl mesajı: Asla vazgeçmedik!

Akay Şirketler Grubu, 50. kuruluş yıldönümünü Nirvana Cosmopolitan Hotel’de düzenlediği bir etkinlik ile kutladı.


Antalya’nın önde gelen turizm acentelerinden Akay Turizm, kuruluşunun 50. yılını yüzlerce çalışanı ile birlikte Nirvana Cosmopolitan Hotel’in ev sahipliğinde düzenlediği özel bir gece ile kutladı.

Geceye Akay Seyahat Grubunun tüm çalışanları ile birlikte şirketin kurucusu Akay Okudur, yönetim kurulu başkanı Ethem Okudur, yönetim kurulu üyesi Mine Okudur ve aile üyeleri katıldı.

Gecede bir konuşma yapan Akay Travel Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Okudur, “Şirketimizin kuruluşunun 50. yılını kutladığımız bu özel günü bizimle paylaşan sizler bizim için çok değerlisiniz. Hayatımızda nereye gittiğimiz kadar bir önemli olan da, bu yolda yanımızda kimlerin olduğudur.” dedi. Okudur, konuşmasının devamında şunları söyledi:

Geçen tüm yıllarda, her şeyi gördük; başarı ve başarısızlıklar, inişler ve çıkışlar ve krizler… Asla yapmadığımız şey ise 'vazgeçmek' oldu. Bu pozitif tavır, birbirimize olan inancımız ve şirkete olan bağlılığımız bizi bu noktaya getirdi. Siz çalışanlarımız olmadan bu başarılı yolculuğu asla hayal edemezdik. Ekibimiz her zaman şirketimizin gücü ve omurgası olmuştur.

Akay Travel

Özellikle 2017-2022 yılları bizim için pek çok açıdan önemli yıllar oldu. On binlerce seyahat acentası içinde Türkiye’ye en çok müşteri getiren şirketler arasında ilk 10 da, hatta bir DMC olarak bakıldığında 1. sırada yer aldık.

Başarımızın anahtarı ve kartvizitimizdeki itibarımız karşılıklı güven, şeffaf işbirliği, verdiğimiz sözün arkasında durmamız ve sadık çalışanlarımızdır.

Açılış konuşmasının ardından Akay Şirketler Grubu geleneği olarak 10. yılını doldurmuş çalışanlar plaketler ve hediyelerle ödüllendirildi. Ayrıca tüm şirket çalışanlarına 50. Yıl anısına hediyeler dağıtıldı.

Akay Şirketler Grubunun geçmişten bugüne 50 yıllık hikayesini anlatan kısa bir slayt gösterisinin ardından Murat Alpsu ve ekibi canlı müzik performansı sergiledi.Bu Haber 11.01.2023 - 12:18:20 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.