Erkan Yağcı: Sezonu son dakika rezervasyonları belirleyecek

Erkan Yağcı: Sezonu son dakika rezervasyonları belirleyecek
Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Başkanı Erkan Yağcı, sezonu son dakika rezervasyonların belirleyeceğini açıkladı.

Sezonun en önemli unsurlarından biri Güvenli Turizm Sertifikası olacak

Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) Başkanı Erkan Yağcı, turizm sektörünün yeni sezona hazır olduğunu belirtti. Her dönem turist çeken Antalya'da, açık otellerin olduğunu ve çok yoğun olmamakla birlikte, şu anda da turist ağırladığını kaydeden Yağcı, bu sezonun en önemli unsurlarından birinin de yine Güvenli Turizm Sertifikası olacağını ifade etti. Yağcı, sertifikası olmayan hiçbir tesisin hizmet veremeyeceğini söyledi.

Tüm pazarlardan rezervasyon alkışı var

2021 sezonunu son dakika rezervasyonlarının şekillendireceğini belirten AKTOB Başkanı, ocak-şubat aylarında, alışkın olunanın aksine, son dakika rezervasyonların konuşulduğu bir dönem yaşandığına dikkat çekti. Seyahat kısıtlamalarının ve belirsizliğin ortadan kalkmasının ardından rezervasyon akışının artacağına işaret eden Yağcı, halihazırda tüm pazarlardan rezervasyon akışı olduğunu ifade etti.Bu Haber 26.03.2021 - 11:26:00 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.