Elite World, ilk franchise oteli Comfy’i Samsun’da açtı 

Elite World, ilk franchise oteli Comfy’i Samsun’da açtı 
Elite World Hotels & Resorts, zincirin ilk franchise otelini Elite World Comfy markası ile Samsun Atakum’da açtı

Türkiye’nin önde gelen zincir otellerinden Elite World Hotels & Resorts ile Yazıcı Konaklama Turizm'in iş birliğiyle misafirlerini ağırlamaya başlayan Elite World Comfy Samsun Atakum’un resmi açılışı AK Parti Samsun Milletvekili Ersan Aksu, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, ilçe belediye başkanları, Samsun il ve ilçe protokolünün katılımıyla gerçekleştirildi.

Elite World Hotels & Resorts İcra Kurulu Başkanı Vedat Elik, Yazıcı Konaklama Turizm Yönetim Kurulu Başkanları Dr. Öğrt. Üyesi Alikemal Yazıcı ve Nurten Yazıcı ev sahipliğinde 21 Ekim 2023 tarihinde gerçekleştirilen resmi açılış törenine; AK Parti Samsun Milletvekili Ersan Aksu, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topçuoğlu, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse, Elite World Hotels & Resorts Yönetim Kurulu Üyesi Emel Elik Bezaroğlu ile CEO’su Orkun Petekçi ile Samsun il ve ilçe protokolünün de aralarında olduğu çok sayıda davetli katıldı.

“Bizim için yepyeni bir heyecan”

Elite World Comfy Samsun Atakum'un yatırımcısı Alikemal Yazıcı, Elite World Hotels & Resorts zincirindeki ilk franchise otelinin yatırımcısı olmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi. Yazıcı, “Elite World markasıyla beraber çalışacak olmak önemli bir adım ve bu güzel iş birliğinin başarılı olacağına gönülden inanıyorum. Bizim için yepyeni bir heyecan. Özenimizi misafirlerimize yansıttığımıza inanıyoruz. Samsun; yeşille mavinin buluştuğu doğası, aktif ticari hayatı, kültürü ve ülkemizin kuruluşunda simge şehirlerden biri olması dolayısıyla çok ziyaretçi alıyor. Ayrıca önemli bir üniversite şehriyiz. 1.5 milyona yakın Samsun nüfusu ve ziyaretçilerimiz için özel gün kutlamaları, iş toplantıları, spor ve sosyal aktiviteler için çok şık ve modern bir tesis oluşturduğumuza inanıyorum. Usta şef Murat Bozok’un yönetimindeki Alizya Restoranımızın da yer aldığı Elite World Comfy Samsun Atakum’un şehrimiz için yepyeni bir buluşma ve lezzet merkezi olacağına eminiz” dedi.

Elite World Comfy Samsun Atakum

“Elite World Hotels & Resorts olarak yeni bir aşamaya geçiyoruz”

Elite World Hotels & Resorts Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Emel Elik Bezaroğlu, zincirin ilk franchise oteli olarak açılan Elite World Comfy Samsun Atakum’la, yarım asırdır süren turizm yolculuğunda yeni bir aşamaya geçtiklerini belirtti. Devreye aldıkları franchise iş modeline gösterilen ilgiye değinen Elik Bezaroğlu sözlerini şöyle sürdürdü: 

“Yazıcı Konaklama Turizm’i, Samsun’a böyle güzel bir otel kazandırdıkları için tebrik ediyorum. İş birliğimizin başarısına biz de inanıyoruz. 85 milyonun üzerinde nüfusa sahip ülkemizde iş, tatil, eğitim, sağlık ve farklı sosyal nedenlerle seyahat ediliyor ve konaklama talebi ortaya çıkıyor. Bu nedenle konaklama sektöründe 81 ilimizde yeni yatırımlara ihtiyaç duyuluyor. Yılın 12 ayında turizmin yaşanabildiği bir coğrafyadayız. Seyahat eden kişilerin Türkiye’nin her bölgesinde tanıdıkları, güvendikleri bir marka ile karşılaşmasını sağlayan franchise iş modelimiz tüm taraflara avantaj sunuyor.”

İki otel daha yolda

Yılsonuna doğru yine franchise modeliyle Elite World GO Van Edremit’in hizmete girmesinin planlandığını aktaran Emel Elik Bezaroğlu, imza aşamasında olan iki otel projesinin daha yolda olduğunu söyledi.


Bu Haber 21.10.2023 - 17:26:50 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.