Edirne Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Soytürk’ten turistlere çağrı

Edirne Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Soytürk’ten turistlere çağrı

Döviz kurundaki artış nedeniyle, Bulgaristan ve Yunanistan'dan turistler Edirne'ye akın ediyor. Yunanistan ve Bulgaristan’daki tur operatörlerinin yoğun ilgi gösterdiğini belirten Edirne Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Soytürk, “Çıkın çıkın gelin” çağrısında bulundu.


Kemal Soytürk, Edirne Eski Tren Garı'nda 27 ve 28 Kasım'da gerçekleştirilecek Kahve ve Çikolata Festivali'ne vatandaşları ve turistleri davet etti.  Festivallerin turizm hareketliliğini artırmak için önemli faaliyet olduğunu belirten Müdür Soytürk, festivallere katılan vatandaşların pozitif hava oluşturduğunu ifade etti.

Sözcü’nün yaptığı haberde festivalde keyifli dakikalar geçirileceğini de ifade eden Soytürk, ziyaretçilerin kahve ve çikolatanın bin bir türlüsünün tadına bakacaklarını ifade etti. Festivalle ilgili Yunanistan ve Bulgaristan tur operatörlerinin sürekli bilgi istediğini ve program gönderdiklerini anlatan Soytürk, “Çıkın çıkın gelin” diyerek, festivale katılım çağrısında bulundu.Bu Haber 25.11.2021 - 10:20:42 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.