EasyJet’ten Antalya ve İzmir’e güzel haber

EasyJet’ten Antalya ve İzmir’e güzel haber

İngiliz tur operatörü ve hava yolu EasyJet,  Almanya’nın 3 şehrinden Antalya ve İzmir’e uçuş başlatıyor.


Turizm Güncel – Özel

İngiltere’nin önce gelen hava yolu ve tur operatörü EasyJet’in 2024 Türkiye uçuş programı belli olmaya başladı. Birmingham-Dalaman uçuşlarına 4 Nisan’a başlayacak olan şirket, mayıs sonundan itibaren hafta da 3 sefer yapacak. Bu hattaki uçuşları daha önce sadece B2B satışlara açan şirket, yeni sezonda münferit koltuk satışı da yapacak. 

Şirketin Bristol-Dalaman uçuşları ise haziranda başlayacak ve haftanın 7 günü olarak icra edilecek. Geçen yıl azaltılan Liverpool-Dalaman uçuşları ise temmuz itibariyle yeniden haftada 5 sefere çıkarılacak. Liverpool-İzmir uçuşlarını da satışa açan şirket,  bu güzergahta hafta bir uçuş yapacak.

EasyJet 2024 sezonunda Almanya-Türkiye arasında üç yeni hat açıyor. Bunlardan biri 3 Nisan’da başlayacak ve haftada iki frekans olarak yapılacak olan Berlin-İzmir, ikincisi 2 Nisan’da başlayacak ve haftada 2 frekans olarak yapılacak olan Berlin-Antalya ve üçüncüsü de 2 Mart’ta başlayacak ve yine haftada 2 uçuş olarak yapılacak olan Basel-Antalya uçuşu.

EasyJet’in 18 Mart’ta yeniden başlayacak olan Birmingham-Antalya uçuşları da münferit satışlara açıldı.Bu Haber 01.12.2023 - 12:24:18 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.