EasyJet, Avrupa'ya uçan yolcularına tur ve aktiviteler satacak

EasyJet, Avrupa'ya uçan yolcularına tur ve aktiviteler satacak
EasyJet, yolcularına gittikleri destinasyonlarda tur ve aktivite satmaya başlayacak.TurizmGüncel – Dış Haberler

Bu amaçla tur ve etkinlik tedarikçisi ‘Get Your Guide’ ile iş birliğine giden İngiltere merkezli bütçeli hava yolu şirketi, müşterilerine Avrupa genelinde 16 bin aktivite sunacak.

Tur ve geziler, activities.easyjet.com ve easyJet’in mobil uygulaması üzerinden satışa sunulacak.

Satılan aktivitelerin büyük bir kısmında basılı bilete ihtiyaç duyulmadığından, müşterilerin tur ve gezilere QR kodu taratarak katılabileceği belirtiliyor. EasyJet, müşterilerine rezervasyonlarını hatırlatan bildirimlerde de bulunacak.

Get Your Guide da, easyJet’in uçtuğu destinasyonlara daha fazla tur ekleyerek, kullanıcılarını rezervasyon sırasında bu turları satın almaya teşvik edecek.

İş birliğine dair bir açıklama yapan Get Your Guide COO’su Tao Tao, ‘’İnsanların uçak bileti satın almasının en önemli sebeplerinden biri tur ve aktivitelere katılmak. Bu yüzden easyJet ile Get Your Guide arasındaki iş birliği son derece mantıklı. Güçlerimizi birleştirerek, easyJet müşterilerine hem seyahatlerinden önce, hem de destinasyonlarına vardıklarında kolaylıkla muhteşem deneyimler satın alma imkanı sağlıyoruz.’’ değerlendirmesini yaptı.Bu Haber 09.05.2017 - 13:38:14 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.