Dünya Turizm Ödülleri’nde en büyük ödül Rixos President Astana’ya

Dünya Turizm Ödülleri’nde en büyük ödül Rixos President Astana’ya
Rixos Hotels, turizm ve seyahat sektörünün oskarı olarak bilinen “World Travel Awards”ta Asya kıtası – Kazakistan kategorisinde iki ödüle layık görüldü. Rixos President Astana “Kazakistan’ın en iyi oteli” seçilirken, Rixos Almaty ise ülkenin en iyi konferans oteli ödülünü aldı.


Kazananların dünya genelinde seyahat acentalarının oylarıyla belirlendiği Dünya Seyahat Ödülleri’nin (World Travel Awads) Asya kıtası sonuçları açıklandı. Rixos Hotels’in Kazakistan’daki Rixos President Astana ve Rixos Almaty otelleri iki kategoride ödüle layık görüldü.

Kazakistan’ın en iyi oteli Rixos President Astana seçilirken, Kazakistan’ın en iyi konferans oteli ise Rixos Almaty oldu. Ülkenin başkentinde yer alan Rixos President Astana, bölgenin en lüks oteli olarak hizmet veriyor. Kazakistan’ın en önemli şehirlerinden Alma Ata merkezinde bulunan Rixos Almaty, biri 1500 kişi kapasiteli olmak üzere dört balo, beş toplantı salonu ile şehrin ve bölgenin en önemli etkinliklerine ev sahipliği yapıyor.

Rixos President Astana – World Travel Awards – “Kazakhstan’s Leading Hotel 2014”

Rixos Almaty – World Travel Awards – Kazakhstan’s Leading Conference Hotel 2014”Bu Haber 22.10.2014 - 18:49:06 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.