Dubaili Sunset Hospitality Bodrum’da otel açıyor

Dubaili Sunset Hospitality Bodrum’da otel açıyor
Birleşik Arap Emirlikleri-Dubai merkezli Sunset Hospitality, METT markasıyla Bodrum’da otel açıyor.

Sunset Hospitality, Mett Hotels markasıyla Bodrum’da otel açıyor. 2021 yılının bahar aylarında kapılarını açacağı açıklanan tesisin, Sunset Hospitality'nin Mett Hotels markasıyla yurt dışında yaptığı ilk yatırım olduğu belirtildi.

METT Hotel & Beach Resort Bodrum’da 72 oda, 33 süit, loft ve özel villalar bulunuyor. Teraslı ve bahçeli olanların yanı sıra, kendine ait özel havuzu olan villaların da yer aldığ otelde ayrıca, iki açık havuz, bir geleneksel Türk hamamı, MOI Spa ve RAISE Fitness & Wellness da bulunuyor.

Sunset Hospitality CEO’su Antonio Gonzalez, “Bodrum, yaşatmak istediğimiz Akdeniz hayatının tüm unsurlarını kucaklayan bir lokasyon; zarif, rahat, sosyal, davetkar ve daima insanı yenileyen bir yanı var. Diğer taraftan, uluslararası markaları ve kendine ait özel misafir kitlesi ile dünya çapında önde gelen bir tatil noktası. Bu nedenle Bodrum’un potansiyeline ve seyahat endüstrisinin gücüne inanıyor, önümüzdeki yıl yeniden keyifli bir yaz geçirmeyi bekliyoruz. Bodrum’a yepyeni ürünlerimizle değer katmaya odaklanarak, bu lokasyonda güvenle uzun vadeli bir yatırıma giriyoruz.” dedi.Bu Haber 13.11.2020 - 17:28:29 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.