DoubleTree by Hilton Çeşme Alaçatı Beach Resort açıldı

DoubleTree by Hilton Çeşme Alaçatı Beach Resort açıldı
Yatırımı 2015 yılında Yaşar Ambalaj Kağıt Bobin Havacılık Turizm tarafından yapılan 155 odalı tesis, bundan böyle DoubleTree by Hilton Çeşme Alaçatı Beach Resort ismiyle hizmet verecek.

Son dönemdeki ‘dönüşüm’ projelerine bir yenisi daha eklendi. Alaçatı’da bulunan 155 odalı tesis artık Hilton çatısı altına girdi.

Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Yasar Çilkız, “Dünya Markası Hilton ile olan iş ortaklığımızı Grubumuz açısından başarılı bir kilometre taşı olarak görüyor ve Portföyümüze büyük katkı sağlayacağını düşünüyoruz.’’ dedi. Bölgedeki otel yatırımlarının süreceğini belirten Çilkız, Doubletree by Hilton Çeşme Alaçatı Beach Resort’ün, yerli otel misafirlerinin yanı sıra Çeşme-Alaçatı’ya gelen yabancı misafir sayısını artıracağını söyledi.Bu Haber 15.07.2021 - 10:32:49 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
  • Melanie T. 23.08.2021 - 11:30

    Hoteli başarılı bir sevyeye getirmek icin ,ilk başta eyitimli quakifikasyonlu Personal getirilmeli. Mühessenin Hilton Hoteller grubuna girdiğinden beri hiçbir şey değişmemiş, Temizlik rezalet! İşler personalin boyutunu aşıyor işlere yetişemiyorlar. Eğer genel anlamda büyük bir değişiklik yapılmaz ise , Alman turistlere gönül rahatlığıyla pazarlanacak bir Hotel olamaz.

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.