Diana Travel çevre turlarına Perge'yi de dahil etti

Diana Travel çevre turlarına Perge'yi de dahil etti
Çok sayıda Avrupalı tur operatörünün Türkiye temsilciliğini yapan Diana Travel, 2018’in Perge Yılı ilan edilmesi ile ilgili olarak Perge Antik Kenti’ni 4 çevre turuna dahil etti.


Thomas Cook, Neckerman, Bucher ve Öger Tours gibi Avrupa’nın önemli tur operatörlerinin Türkiye temsilciliğini yapan Diana Travel, Türkiye’nin tarihi değerlerini ön plana çıkarmak için önemli bir çalışmaya imza atıyor. Firma, 2018’in Perge Yılı ilan edilmesi kapsamında Perge Antik Kenti’ne binlerce turist taşıyacak. 2018 programındaki 4 çevre turuna Perge’yi de dahil eden Diana Travel, Avrupa’dan gelen binlerce turisti Perge’yi keşfe çıkaracak. Perge Yılı’nın AKTOB ile birlikte ana destekçisi olan Diana Travel, yaptığı programla çalışmaya destek verecek.60 KİŞİLİK EKİBİYLE PERGE'YE GELDİ

Konu hakkında bir açıklama yapan Diana Travel Genel Müdürü Burak Tonbul, 1977 yılından bu yana Türkiye’nin tarihi ve turistik zenginliklerini tanıtmak için büyük çaba harcadıklarını söyledi. Düzenledikleri çevre turları ile Türkiye’nin tarihi değerlerini gözler önüne serdiklerini ifade eden Tonbul; “Türkiye, bulunduğu konum itibari ile tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yaptı. Dolayısı ile ülkemizin her köşesinde birçok medeniyetin izlerini görmek mümkün. Diana Travel olarak bu zenginliklerimizi her fırsatta misafirlerimizin keşfetmesini sağladık. Bu vesile ile Perge Yılı da bizim çok önemsediğimiz bir konu. AKTOB ile birlikte Perge Yılı’nın önemli paydaşları arasında yer aldık. Perge’de gerçekleştirilen ‘Sezona Merhaba’ kokteyline de profesyonel tur rehberlerimiz, müşteri temsilcilerimiz ve ofis yöneticilerimizden oluşan 60 kişilik ekibimizle katılarak destek verdik” dedi.

20 BİN TURİSTİ PERGE'YE GÖTÜRECEK

2018 yılında Perge için özel bir çalışma yapacaklarını da söyleyen Burak Tonbul, düzenledikleri 4 çevre turuna Perge’yi de dahil ettiklerini söyledi. Bu turlarla turistlerin Perge’yi keşfetmesini sağlayacaklarını söyleyen Tonbul, “2018 programımızda yer alan 4 çevre turuna Perge’yi de dahil ettik. Bu turlarla en az 20 bin Avrupalı turisti Perge’ye götüreceğiz. Perge’nin muazzam güzelliğini misafirlerimizle paylaşmak bizim için de ayrı bir keyif olacak. Diana Travel olarak geçmişten günümüze tarihi değerlerimizi ön plana çıkarmak için ciddi çaba harcadık. Tarihi zenginliklerimizi tanıtmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.


Bu Haber 12.05.2018 - 20:14:24 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.