DER Touristik’ten otelcilikte büyük atılım

DER Touristik’ten otelcilikte büyük atılım
Almanya'nın ikinci büyük seyahat grubu DER Touristik Group, 16 oteli daha portföyüne ekliyor.

TurizmGüncel - Dış Haberler

16 otel daha DER Touristik’in portföyüne ekleniyor

DER Touristik Group, Deutsche Seereederei Group (DSR) ile iş birliğine giderek otel işletmesine 16 otel daha ekledi. Ortak girişimin amacı Arosa, Resorts & Hideaways, Aja ve Henri Hotels markalarıyla çevre dostu ve sürdürülebilir turizmde Avrupa lideri olmak.

İki şirkletin ortaklığında kurulan DR Hospitality; Arosa, Aja, Henri Hotels, Louis C. Jacob ve Hotel Neptun markalarıyla 16 otel işletecek.

100’e yakın otel işletiyor

DER Touristik şu anda Sentido, LTI, Calimera, Primasol ve Cooee markaları altında Avrupa'daki deniz-kum-güneş destinasyonlarında 100'e yakın otel işletiyor.

Ancak iki Alman grup, turimin gelecekteki büyümesinin tren, otobüs ve araba ile kolayca ulaşılabilen yerler üzerinden şekilleneceğini düşünüyor. Bu nedenle iki şirketin ortaklığında kurulan DR Hospitality ilk etapta Almanya'nın Baltık ve Kuzey Denizi kıyıları ile Alpler bölgesine ve İtalya'ya odaklanacak.

Seyahat sektörünün yeni temel trendleri

DER Touristik CEO'su Sören Hartmann, "Şundan eminiz ki sürdürülebilirlik, kendi kendine seyahat, güvenlik ve sağlık seyahatlerde yeni temel trendler olacak. Bu nedenle Deutsche Seereederei ile birlikte yüksek profilli ve başarılı bir ortaklık yakaladık. Otel uzmanlığının marka yetkinliği, turizm bilgi birikimi ve satış gücü ile birleşmesi mükemmel sonuç doğurur." dedi.Bu Haber 01.10.2021 - 13:38:01 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.