DER Touristik: Türkiye kış döneminde de iyi talep alıyor

DER Touristik: Türkiye kış döneminde de iyi talep alıyor
Almanya'nun ikinci büyük seyahat grubu DER Touristik, önümüzdeki kış sezonu için umudunu plaj tatili destinasyonlarına bağladı.

TurizmGüncel - Dış Haberler

Alman tur operatörü DER Touristik kış dönemindeki satış umutlarını deniz, kum, güneş destinasyonlarına bağladı.

Türkiye, Kanarya Adaları ve Mısır’a talep iyi

Kış dönemi için Türkiye, Kanarya Adaları ve Mısır''a iyi bir talep olduğunu açıklayan DER Touristik, popüler uzak mesafe kış destinasyonları Tayland, Hint Okyanusu ve Karayipler'i ise kısıtlamalar nedeniyle geri planda tutuyor.

İstikrarlı fiyat vaat ediyor

Türkiye, Mısır, Kanarya Adaları ve Tunus gibi destinasyonlar için istikrarlı fiyatlar vaat eden DER Touristik, uzak mesafe destinasyonlarda ise fiyatların yüzde 3-7 oranında düşeceğini bildirdi.

Pandemi sırasında küçük gruplara, hatta bireysel turlara dönük eğilimin güç kazandığına dikkat çeken DER Touristik, bu nedenle 1000'den fazla tur programını yeniden yapılandırdı ve bunların yüzde 20'sini küçük grupla, yüzde 10!unu ise özel geziler olarak planladı. Şirket ayrıca, seyahat acentelerinin uygun rezervasyonu ve özel geziler planlamasına olanak sağlayan 'tur planlayıcı' aracını da devreye aldı.Bu Haber 15.07.2021 - 14:40:07 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.