Demet Akalın: Uludağ'da koronaya yakalandım

Demet Akalın: Uludağ'da koronaya yakalandım
Uludağ'da koronaya yakalandığını söyleyen şarkıcı Demet Akalın, “Aynı ortamda bulunduğumuz arkadaşlar, korona olduklarını bize 7 gün sonra söyledi. Ne cahillik!” dedi.

Okan Kurt'la bir likte koronaya yakalanan şarkıcı Demet Akalın, virüsü Uludağ'da kaptığını söyledi.

Hürriyet'ten İsmail Bayrak'ın haberine göre, tedavisi evde devam eden Demet Akalın, “Ben iyiyim, şükür ayaktayım. Sadece hafif bir boğaz ağrım var, o kadar. Okan’ın ciğerlerine inmiş. Parmak kadar bölge, belli. Ama ağır geçirmiyor, kötü hissetmiyor kendisini” dedi.

''7 gün sonra söylediler, ne cahillik''

Akalın, virüsü ne zaman ve nerede kaptıkları sorusuna ise şöyle yanıt verdi: “Uludağ’a tatile gittik. Aynı ortamda bulunduğumuz arkadaşlar, korona olduklarını bize 7 gün sonra söyledi. İnsan erken söylemez mi, ne cahillik! Sonuçta oteldeyken kapalı ortamda bir arada bulunduk. Evdeki bakıcı da öksürüyordu, önce ondan olabilir mi diye düşündük. Test yaptırdı, sonucu negatif çıktı. Bakıcıdan olmadığına göre dağda kaptık.”

‘Linç etmeyin’ demişti

Demet Akalın, Uludağ tatili öncesi Twitter sayfasından takipçilerine şöyle seslenmişti: “Ben hafta sonu gideceğim Uludağ’a. Hiç linç etmeyin. Belki konser falan alırım.” Ünlü şarkıcı ve Okan Kurt, birlikte dağa gidip kayak tatili yaptı. Ancak çift virüse yakalandı.Bu Haber 15.02.2021 - 11:18:03 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
  • Elif kaba 17.02.2021 - 05:26

    Daha cok vaka simdi de mutasyon . Saglik calisanlarimizin yuzune bakip guluyormusunuz ?Onlarin izinleri kaldirildi

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.