Delta Airlines'dan İstanbul yolcularına özel hizmet

Delta Airlines'dan İstanbul yolcularına özel hizmet
Delta Airlines, İstanbul - New York hattında daha fazla Türk yolcu taşımak için harekete geçti. İç hat bağlantılarını kolaylaştıran şirket, uçaklarda sunduğu internet hizmetini bağlantılı uçuşlara da yayacak.


Airkule'de yer alan habere göre, Delta Airlines, bu yaz sezonunda New York-İstanbul uçuşlarında yenilikler planlıyor.

TÜRK YOLCULARA DAHA İYİ BAĞLANTI SUNACAK
 
Delta Airlines, bu yaz John F. Kennedy Uluslararası Havalimanı’nda yer alan ve yenilenen Terminal 4’den, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan gelen yolculara Amerika iç hat uçuşlarında çok daha iyi bağlantı olanakları sunuyor. 
 
Günlük seferler, Wi-Fi sistemine sahip Airbus A330-300 tipi uçaklar ile gerçekleştirilecek. Böylece yolcular 30 bin feet’te bile internete bağlanabilecek.
 
YENİ TERMİNAL 4’TE MİSAFİR EDECEK
 
Los Angeles, San Francisco, Boston ve Orlando gibi şehirlere bağlantılı uçuşları olan yolcular, New York-JFK Havalimanı’nda Delta’nın 175 milyon dolara mal olan Terminal 4’teki ek tesisleri ile aynı terminalden transfer imkanından faydalanıyor olacak.  Delta, tüm iki sınıflı iç hat uçuşları da dahil olmak üzere diğer tüm hava yollarından daha fazla uçağında Wi-Fi hizmeti sunuyor. Böylece yolcular transit uçuşlarında da internet hizmetinden faydalanmaya devam ediyor.
 
TEK AMERİKAN HAVA YOLU
 
Delta Air Lines Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’dan sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Perry Cantarutti, “Kuzey Amerika ile Türkiye arasında bu yaz uçuş gerçekleştiren tek Amerikan hava yolu biziz ve İstanbul ile New York arasında haftada 4 bin 100’den fazla koltuk sunacağız. Yolcularımızın yüzde 40’ı, Amerika’da diğer şehirlere JFK Havalimanı’ndan bağlantılı uçuş gerçekleştiriyor. Onlara daha kolay transfer ve 30 bin feet’te internete erişimini de içeren daha iyi bir seyahat deneyimi sunmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.
 
İstanbul-New York uçuş takvimi aşağıdaki gibidir:

Uçuş numarası

Kalkış

Varış

DL273

Istanbul 12:15

New York-JFK 16:13

DL417

New York-JFK 16.59

Istanbul 10:15 (ertesi gün)

 
 


Bu Haber 17.06.2015 - 12:30:40 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.