Delphin Hotels’in iki tesisine HolidayCheck’ten ödül

Delphin Hotels’in iki tesisine HolidayCheck’ten ödül

Türkiye’nin önde gelen otel gruplarından Delphin Hotels’in iki tesisi HolidayCheck’te en iyi oteller arasına girerek ödüle layık görüldü.


Her yıl çeşitli ülkelerden farklı acente ve dijital platformlarından ödüller alan Antalya’nın önemli otel gruplarından Delphin Hotels, 2022 yılına hem misafir memnuniyeti hem de doluluk oranlarıyla oldukça hızlı giriş yaptı.

Avrupa’nın önde gelen otel değerlendirme ve rezervasyon portalı HolidayCheck, üzerinden yapılan kullanıcı değerlendirmelerine göre 2022 yılı Türkiye’nin en iyi otelleri arasına girme başarısı gösteren Delphin Diva ve Delphin Deluxe’e ait ödülleri Delphin Hotels & Resorts Satış ve Pazarlama Koordinatör Yardımcısı Hasan Sınay, HolidayCheck Türkiye Bölge Müdürü Sinan İçten’den teslim aldı.

HolidayCheck kullanıcılarına teşekkür eden Sınay, ödüllerin arkasında başarılı, büyük ve güzel bir aile olduğuna vurgu yaptı. Delphin Hotels’in misafirine ve çalışanına göstermiş olduğu değer sayesinde bu başarıları yakaladıklarının altını çizen Sınay, Online satış ve dijital pazarlama konusunda da bölgenin lideri konumunda olmaya devam ettiklerini vurguladı.

“Delphin Hotels olarak HolidayCheck kullanıcılarına teşekkür ediyoruz” diyen Hasan Sınay, “Bu ödülün arkasında emeği olan tüm iş arkadaşlarıma, yöneticilerime, yönetim kurulumuza ve çalıştığımız tüm acentelere da ayrıca teşekkür ediyorum. Ağırladığımız konuklarımızla birlikte biz büyük ve güzel bir Delphin Ailesiyiz. Buradaki herkes işine aşık ve konuklarımızın memnuniyeti için her zaman en iyisini yapmaya çalışıyoruz” dedi.
Ayrıca 2022 yılı satış rakamlarının 2019 yılını yakalayacağına inandığını belirten Sınay, sözlerine şöyle devam etti; “2022 yılı turizm sektörü için başarılı bir yıl olacağına inancım tam. Delphin Hotels’e gösterilen ilginin bu yıl özellikle İngiltere ve Almanya pazarlarında satış rekorları kırdığını görüyoruz. Satışların bu hızla devam etmesi durumunda sezon başında tesislerin neredeyse tüm sezon için dolacağını ön görmekteyiz” diye konuştu.


Bu Haber 25.02.2022 - 10:41:33 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.