Dedeman Otellerinin yeni genel müdürü Emrullah Akçakaya oldu

Dedeman Otellerinin yeni genel müdürü Emrullah Akçakaya oldu
Yurt içi ve yurt dışında 16 oteliyle faaliyet gösteren Dedeman Otelleri’nin yeni Genel Müdürü 9 Haziran 2014 itibariyle Emrullah Akçakaya oldu.

 
 
Otelcilik sektöründe uzun yıllardır başarılı çalışmalara imza atan Emrullah Akçakaya, Mersin Üniversitesi Turizm ve Otel Yönetimi bölümünden mezun olduktan sonra Mersin Hilton’da çalışma hayatına  başladı. Mersin Hilton’da  yürüttüğü Ön Büro Müdürlüğü görevi sonrasında Hilton Konya’da Satış Direktörü olan Akçakaya, ilk Genel Müdürlük görevini Dedeman Konya’da yürüttü. Emrullah Akçakaya, sırasıyla Swissotel Göcek ve Swissotel Ankara’da da Genel Müdürlük görevlerinde bulundu. 
 
9 Haziran 2014 itibariyle Dedeman Otelleri Genel Müdürü göreviyle Dedeman Grubu’na katılan Emrullah Akçakaya, Dedeman Grubu’nun otelcilik ile ilgili faaliyetlerinin yönetiminden sorumlu olacak. Akçakaya, Dedeman’daki yeni görevi ile ilgili olarak; “Her zaman içerisinde bulunmaktan büyük keyif aldığım turizm sektöründe geçen 20 yılın ardından, gerek ulusal gerekse uluslararası platformlarda edinmiş olduğum bilgi birikimi ve tecrübelerim ışığında, Dedeman Grubu’nun köklü geçmişinden aldığımız güç ile bu yeni dönemde de performansı en yüksek düzeyde tutacağımıza olan inancım tam. Dedeman’ın başarı hikayelerine yenilerini eklemek ve ülkemizin en kıymetli yerel otelcilik markasını değişen ve gelişen yerel ve uluslararası yeni pazarlara taşımak için hazırız” dedi.
 
1965 doğumlu olan Emrullah Akçakaya evli ve iki çocuk sahibi.  


Bu Haber 09.06.2014 - 13:17:10 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
 • Rıdvan Ensari 10.06.2014 - 04:05

  Merhaba Emrullah Bey Yeni göreviniz hayırlı olsun.Başarılar.sağlıcakla kalın.

 • İLHAN YILMAZ 10.06.2014 - 11:26

  Sn. EMRULLAH AKÇAKAYA, YENİ GÖREVİNİZDE KALICI SAĞLIK, MUTLULUK ve HUZUR İLE BİRLİKTE ARTAN BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM. SAYGILARIMLA,

 • MESUT GÜVEN 09.06.2014 - 03:17

  EMRULLAH BEY KUTLUYORUM VE BAŞARILAR DİLİYORUM

 • İSKENDER ANIL 09.06.2014 - 02:17

  EMRULLAH BEY, HAYIRLI OLSUN,BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM. İSKENDER ANIL

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.