Dedeman Grubunun iki oteline yeni genel müdür

Dedeman Grubunun iki oteline yeni genel müdür
Dedeman Hotels & Resorts International bünyesinde yer alan Dedeman İstanbul ve Dedeman Tokat’ın yeni Genel Müdürleri görevlerine başladı. Dedeman Konya Convetion Center’ın genel müdürü Hasan Fahri Bozkurt Dedeman İstanbul’un genel müdürü olurken, Dedeman Tokat’ın genel müdürlüğü görevine ise Mustafa Tuna Özgür atandı.


Hasan Fahri Bozkurt kimdir?

Çukurova Üniversitesi Mersin Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun olan Hasan Fahri Bozkurt, profesyonel yöneticilik hayatına 1996 yılında Sheraton Ankara Hotel & Convention Centre’da ziyafet müdürü olarak başladı ve 13 yıl boyunca Sheraton Ankara’da yiyecek ve içecek müdürü ve genel müdür yardımcısı olarak görevler aldı. Rixos Grand Ankara’da genel müdür olarak görev yapan Bozkurt, 2010-2018 yılları arasında sırasıyla Hotel Monec Ankara ve Sputnik Hotel Batum’da otel koordinatörü ve yatırım danışmanı, Cogresium Kongre ve Fuar Merkezi’nde açılış genel müdürü, Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da mtel müdürü ve Anadolu Hotels Downtown Ankara’da genel müdür olarak görev yaptı. Dedeman Ailesi’ne 2018 yılında Dedeman Konya Convetion Center’ın genel müdürü olarak katılan Hasan Fahri Bozkurt, Dedeman İstanbul’a Ggnel müdür olarak atandı.

Mustafa Tuna Özgür kimdir?

Dedeman Hotels & Resorts International tarafından yapılan yeni atama ile Dedeman Tokat’ın genel müdürü olan Mustafa Tuna Özgür, profesyonel iş hayatına 2000 yılında Mersin Oteli’nde başladı. Mersin Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunu olan Özgür, 2001-2003 yılları arasında sırasıyla Merit Otel Mersin ve Taksim International Mersin Otelleri’nde resepsiyonist olarak görev aldı. 2003-2004 yılları arasında Amerika’da Marriott Grubu’nda, 2005-2006 yılları arasında Avustralya’da Hyatt Regency Grubunda yurtdışı tecrübesi edindi. 2006-2007 yılları arasında Rixos Konya Oteli’nde grup satış şefi olarak görev yaptı. Dedeman Konya Hotel & Convention Center’ın gelirler ve rezervasyon Müdürü olarak 2008 yılında Dedeman’da görev almaya başlayan Mustafa Tuna Özgür, yeni atama öncesinde Dedeman Tokat’ta satış & pazarlama bölüm müdürü olarak görev yapmıştı.Bu Haber 13.09.2021 - 16:13:34 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.