Dedeman Grubu 20’nci otelini Cizre’de açıyor

Dedeman Grubu 20’nci otelini Cizre’de açıyor

Dedeman Grubu, Cizre’de açacağı yeni otelle tesis sayısını 20’ye çıkarıyor.


Dedeman markasını 81 ile yayma hedefiyle yatırımlarına devam eden Dedeman Grubu, Cizre’de açacağı son tesisle bünyesindeki otel sayısını 20’ye çıkarıyor.

132 odası, 4 toplantı salonu var

Karçağ Group ile Dedeman Otelleri arasında imzalanan franchise anlaşmasıyla 1 Ocak 2023 tarihinde operasyona başlayacak olan Dedeman Cizre’de 121 superior, 5 junior suite, 5 family suite ve 1 presidental suite olmak üzere toplam 132 oda bulunuyor. Tesiste ayrıca genişlikleri 46 metrekare ile 550 metrekare arasında değişen 4 toplantı odası, açık yüzme havuzu ve balo salonu bulunuyor.

İmza töreninde konuşan Karçağ Group Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çağlı, “Bundan 8 yıl önce zor bir dönemde bu otel yatırımını yaptık, birçok engeli aştık. Bugün geldiğimiz noktada ise Dedeman ekibi ile büyük bir uyum yakaladık ve anlaşma sürecimiz bu nedenle çok hızlı oldu. Dedeman bayrağının Cizre’de dalgalanacak olmasından mutluluk duyuyoruz. Anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

“Yerli ve milli bir marka olmanın sorumluğunu taşıyoruz”

Konuşmasında Dedeman Cizre hakkında bilgi veren Banu Dedeman, “Yatırımcımız Süleyman Çağlı’nın bölgede üstlendiği birçok görevin yanı sıra Cizre’de ‘halkın adamı’ olarak tanımlanması, bölgeye birlikte nasıl önemli bir değer katacağımızın da ipuçlarını veriyor. Kendileri Cizre’ye çok güzel bir proje kazandırmışlar. Bu iş birliğine girmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz.” dedi. Bu yılın Dedeman için hareketli ve başarılarla dolu bir yıl olduğunu belirten Banu Dedeman, “Bizler Dedeman’ın 56 yıllık geçmişiyle 3. kuşak olarak işin başındayız, bayrağı bizden sonra devralacak yeni kuşak da bugün bizimle. Yerli ve milli bir otel markası olmanın sorumluğunu hep birlikte taşıyoruz. Bu yaklaşımla bayrağımızı sadece Türkiye’nin belli bölgelerine değil 81 iline yaymak, yurtdışına taşımak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.Bu Haber 30.12.2022 - 13:56:32 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.