Dedeman Cappadocia için imzalar atıldı

Dedeman Cappadocia için imzalar atıldı

Dedeman, Kapadokya’daki yeni oteli Dedeman Cappadocia için imzayı attı


Dedeman Turizm Yönetimi ve ULR Şirketler Topluluğu iştiraki olan Uluar Havacılık Turizm Otelcilik arasında gerçekleştirilen törende Dedeman Cappadocia için imzalar atıldı.

Dedeman Bostancı’da gerçekleştirilen imza törenine Dedeman Hotels & Resorts International Yönetim Kurulu Başkanı Banu Dedeman, Dedeman Hotels & Resorts International Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özmestçi, Uluar Havacılık Turizm Otelcilik Yönetim Kurulu Başkanı Habil Uluer, Uluar Şirket Ortağı Ömer Arslan’ın yanı sıra Abdullah Uluer, Nurullah Uluer, Yusuf Arslan ve Dedeman Turizm Grubu yöneticileri katıldı.

2023’ün sonbahar aylarında misafirlerini ağırlamaya başlaması planlanan Dedeman Cappadocia, 137 standart oda, 27 suit oda ve 1 kral dairesi olmak üzere toplam 164 odasıyla hizmet verecek. Dedeman Cappadocia’da ayrıca SPA, büyük ve orta ölçekli toplantı salonları, alakart restoran ve lobi kafe de bulunacak.

“2024 yılına kadar 50 otele ulaşmayı hedefliyoruz”

İmza töreninde konuşan Dedeman Hotels & Resorts International Yönetim Kurulu Başkanı Banu Dedeman, yeni girişimleri için oldukça heyecanlı olduklarını belirterek şunları söyledi: “Ülkemizin tarihi zenginlikleri, âdeta işlenmeyi bekleyen birer mücevher gibi... Bizler Dedeman Ailesi olarak 55 yılı aşan tecrübemiz ve yeni otelimizle; hayranı olduğumuz Kapadokya Bölgesi’nin kalbine hem özgün bir iz bırakmak hem de misafirlerimize farkımızı hissettirmek istiyoruz. Bugün burada Uluar Havacılık Turizm Otelcilik ile attığımız imza, kendilerinin bölgenin deneyimli turizmcileri arasında yer alması açısından da önemli.  Şehir otelciliğine odaklı bir marka olarak 81 ilde bulunmayı, başta Balkanlar, Orta Doğu, Avrupa ve Afrika olmak üzere farklı kıtalarda filizlenip büyümeyi hedefliyoruz. 2024 yılına kadar yeni markalarımız ile 50 otele ulaşmayı planlıyoruz. Bu hedeflerimizle, Dedeman farkını hissettirmekten ve değişmeyen hizmet kalitemizle her geçen gün büyümeye devam etmekten mutluluk duyuyoruz.”

Uluar Havacılık Turizm Otelcilik Yönetim Kurulu Başkanı Habil Uluer ise bu projeye Dedeman gibi sektörde öncü bir marka ile başladıkları için memnun olduklarını söyleyerek, Nevşehir’e yakışan ve kentin ruhuyla özdeşleşmiş bir tesisi hayata geçirmeye hazırlandıklarını ifade etti.Bu Haber 27.10.2022 - 13:12:27 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.