Dedeman 14 otelini depremzedelere açtı

Dedeman 14 otelini depremzedelere açtı

Dedeman Hotels & Resorts International, 14 otelini depremden etkilenen vatandaşlar için açtığını duyurdu.


Dedeman Hotels & Resorts International, Adıyaman, Şanlıurfa ve Gaziantep’te yer alan otelleri dışındaki Dedeman İstanbul, Dedeman Bostancı, Park Dedeman Bostancı, Dedeman Palandöken, Dedeman Palandöken Ski Lodge, Dedeman Konya, Dedeman Zonguldak, Dedeman Tokat, Dedeman Cizre, Dedeman Kayseri, Park Dedeman Trabzon, Park Dedeman Eskişehir, Park Dedeman Kastamonu ve Park Dedeman Denizli otellerinin depremden etkilenen vatandaşlar için tahsis edildiğini açıkldı.

Dedeman tarafından sosyal medyada yapılan paylaşımda “Yaşadığımız deprem felaketinin acısını derinden yaşıyor, bu zor günleri dayanışma içerisinde aşabileceğimize inanıyoruz. İllerin koşulları nedeniyle şu an hizmet veremeyen Adıyaman, Şanlıurfa ve Gaziantep’te yer alan otellerimiz dışındaki Türkiye’deki toplam 14 otelimizin kapılarını depremzedelerimize açtık. İlk andan itibaren iletişim halinde olduğumuz AFAD, Çevre Bakanlığı ve Valiliklerden gelen taleplere ek olarak kendileri ile koordine halinde depremzedelerimizin barınma ve yemek ihtiyacını karşılıyor olacağız. Ayrıca otellerimizin ve yatırımcılarımızın sürdürdüğü münferit yardımlar da devam ediyor olacak. Hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.” ifadelerine yer verildi.Bu Haber 08.02.2023 - 09:01:49 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
  • Celalettin Kasım 09.02.2023 - 12:10

    Cennet vatanımızın merhametli,güzel yürekli insanları bu çok zor günde halkimiza otellerinizi açtığınız için allah razı olsun sizlerden. Sizlerle gurur duyuyoruz, sizler olduğunuz sürece bu milletimizin sırtı yere gelmez hepinizden allah razi olsun sizin insanlardan.

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.