Crystal Hotels 17 tesisi birden renovasyona aldı 

Crystal Hotels 17 tesisi birden renovasyona aldı 

Crystal Hotels CEO’su Umman Çetinbaş, markaya ait 17 otelin tamamını renovasyona aldıklarını açıkladı. 2021’in beklentilerinin üzerinde geçtiğini kaydeden Çetinbaş, ancak 2019’un hala gerisinde olduklarını kaydetti.


“Çoğunu yarıladık”

17 otellik zincirden oluşan Kilit Hospitality Groupa bağlı Crystal Hotels bünyesindeki tüm tesislerin renovasyona girdiği açıklandı. Crystal Hotels CEO’su Umman Çetinbaş, TurizmDays’e yaptığı açıklamada, 2020 için planladıkları ancak pandemi nedeniyle yapamadıkları renovasyonlara başladıklarını ifade etti. Çetinbaş, ''Otellerimizde tadilat ve konsept geliştirme ile ilgili çalışmalarımıza 2021 yılında başladık. Bir kısmını yaptık ama esas ağırlıklı çalışmalarımızı 2022 yılında yapacağız. Bu çalışamaların nasıl yapılacağını otel müdürlerimiz ve yatırımcıyla oturup planladık ve otelleri kapatıp kapatmaz çalışmalara start verdik. Hızlı bir şekilde renovasyon çalışmalarına başladık, çoğunu yarıladık.” dedi. 

“Crystal Otelleri komple yenileniyor”

Renovasyona yanında mevcut konsepti, geliştirmek için de çok iddialı işler yaptıklarını kaydeden Umman Çetinbaş, “Otellerimizi belli kategorilere ayırarak ona göre konsept çalışmalarına başladık. 24 saat sıcak yemek servisi, özel restoranlar, farklı ürünler gibi benzer yeniliklerimiz var. Yiyecek içecek konseptleri, mini club saatleri, mini bar içeriklerinde değişiklik getiriyoruz. Otellerde var olanlara devam olmayanlara ilave yapıyoruz. Olanları da geliştiriyoruz. Olmayanlara da ilave yapıyoruz. Konseptimizi zenginleştirerek gelecek olan misafirlerimizi mutlu etmek istiyoruz. 17 otelin tamamını renovasyona soktuk. Otellerin iç mekanlarını yıktık, döktük ve yenisini yaptık. Crsytaller komple yenileniyor. Yeni konsept ve yeni yüzü ile misafirlerimizi ağırlayacağız. Otellerimizin birisini eğlence ağırlıklı otel yaptık. Gençlere, eğlenmek isteyenlere yönelik bir otel olacak. Crystal Paraiso Verde Resort eğlence oteli olacak” ifadelerini kullandı.

2022 hedefi 2021'in yüzde 30 üstü

Grubun 2021 performansı ile ilgili de bilgi veren Umman Çetinbaş, 2019 yılının yüzde 70’ina ulaştıklarını kaydetti. 2022 beklentilerinin daha yüksek olduğunu ifade eden Çetinbaş, 1 Nisan’dan itibaren otelleri açmaya başlayacakları 2022 sezonunda ise 2021’in yüzde 30 üstüne çıkmayı hedeflediklerini söyledi.Bu Haber 03.01.2022 - 09:25:49 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.