Corendon’dan 50 yaş ve üzeri yolculara özel indirim

Corendon’dan 50 yaş ve üzeri yolculara özel indirim

50 yaş ve üzerindeki yolcular, Corendon Havayollarının tüm kış uçuşlarında yüzde 20 indirim kampanyası ile avantajlı fiyatlardan yararlanabilecek.


Corendon Havayolları, 10 Ekim 2022 – 31 Mart 2023 tarihleri arasındaki tüm uçuşlarında 50 yaş ve üzeri yolculara yüzde 20 indirim fırsatı sunuyor. Kampanya, 31 Ekim’e kadar wwwcorendonairlinescom web sitesi üzerinden veya yetkili seyahat acentelerinden yapılacak rezervasyonlarda geçerli olacak.

Kış aylarında yolcular Corendon Havayolları ile Birleşik Krallık, Almanya, Hollanda, Belçika, Avusturya, İsviçre ve Polonya’dan Avrupa’nın en popüler tatil destinasyonlarına avantajlı fiyatlarla uçacak. Kampanya kapsamında Türkiye çıkışlı uçuşlarında da aynı olanağı sunan Corendon Airlines, kış ayları boyunca Türkiye’den Avrupa’ya direkt uçuşlar düzenleyecek.

Uçuş gününde en az 50 yaşında olan yolculara özel uygulanan "50+ Keyfi" kampanyası, tek yön veya gidiş-dönüş olarak satın alınan uçuşlar için tüm uçuş ve ücret tiplerinde geçerli sayılacak. Kampanyadan yararlanarak rezervasyon yapan yolcular, aynı rezervasyon esnasında gidiş ve dönüş biletlerini birlikte almaları durumunda ekstra yüzde 10’a varan indirimden de yararlanabilecek.Bu Haber 11.10.2022 - 13:44:37 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.