Corendon Hotels’in pazarlama ve satışı Duygu Oral'la Alpaslan Güney’e emanet

Corendon Hotels’in pazarlama ve satışı Duygu Oral'la Alpaslan Güney’e emanet
Corendon Hotels, ürün geliştirme ve pazarlama direktörlüğüne Sinem Duygu Oral’ı, satış direktörlüğüne ise Alpaslan Güney’i getirdi.


Hotels & Resorts’te üst düzey yöneticilik pozisyonlarında iki yeni atama gerçekleştirildi. Sinem Duygu Oral ve Alpaslan Güney, kısa süre önce yeni görevlerine başladı. Atamalar çerçevesinde Sinem Duygu Oral Corendon Hotels & Resorts’ün yeni ürün geliştirme ve pazarlama direktörü olurken Alpaslan Güney de satış direktörü olarak görevlendirildi.

Sinem Duygu Oral ve Alpaslan Güney, yaptıkları ortak açıklamada değişen misafir beklentilerine hızlı cevap vererek ve teknolojik gelişmeleri daha da yakından takip ederek Corendon Hotels & Resorts grubunun büyüme hedeflerine katkıda bulunmak istediklerini belirttiler. İki yeni yönetici de Corendon Hotels Türkiye’nin yeni yapılanmasında yer alarak gerçekleştirecekleri projelerle fark yaratmak ve ziyaretçi deneyiminin daha da üst seviyeye çıkarmayı hedeflediklerini belirtti.

Sinem Duygu Oral Kimdir?

1978 Ankara doğumlu olan Sinem Duygu Oral, üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamasının ardından İşletme Yüksek Lisansı’nı da (M.B.A.) Gazi Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon Bölümü’nde yaptı.

Meslek hayatına Tepe Grubu’nda proje lideri olarak adım atan Sinem Duygu Oral, turizm-otelcilik sektörüne ise 2003 yılında MNG Holding bünyesinde giriş yaptı. 2008 yılına kadar aynı bünyede Ürün & Konsept Geliştirme Müdürü olarak görev yapan Sinem Duygu Oral, 2010 – 2012 yılları arasında ise Pegas Touristik bünyesinde Mısır Sharm el Sheikh ve Hurghada da bulunan Dessole Resorts & Hotels’de Marka, Pazarlama ve Kaliteden Sorumlu Konsept Geliştirme Müdürü olarak görev aldı. 2013 yılında Rixos Hotels Merkez Satış Ofisi’nde Global Ürün Müdürü olarak göreve başlayan Sinem Duygu Oral, son olarak Rixos Premium Hotel Belek’te Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevinde bulundu.

Alpaslan Güney kimdir?

1971 Antalya doğumlu olan Alpaslan Güney, üniversite eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nde tamamladı. Turizm-otelcilik sektörüne 2004 yılında MNG Holding WOW Hotels bünyesinde giriş yapan Alpaslan Güney, 2004-2013 yıllarında WOW otellerinde üst düzey yönetici olarak görev yaptı. 2013-2017 yıllarında World Of Wonders Resort Hotels bünyesinde Topkapı Palace, Kremlin Palace ve Bodrum Resort Otelleri Satış Grup Müdürülğü’nü yapan Güney, Corendon Resorts & Hotels bünyesine katılmadan önce; 2017 – 2021 yılları arasında Pegas Touristik bünyesinde Swandor Hotels & Resorts ve PGS Türkiye Otelleri Satış Müdürlüğü görevini yürüttü.Bu Haber 28.01.2021 - 15:18:50 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
  • Fahrettin Ömersoy 28.02.2021 - 11:01

    Alpaslan abime haırlı uğurlu başarılar dilerim !

  • Sevgi Durmaz 05.02.2021 - 04:24

    Meslek hayatını satış müdürü olarak geçiren biri nasıl pazarlama direktörü olabiliyor içi boş pozisyonlar yaratılıyor.ne yazık ki turizimde Pazarlama kavramı sürekli aşağı çekiliyor.ne eğitim ne teorik bilgi olmadan bir anda pazarlama alanına heves edip geçenler çok yazık

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.