Coral Travel-Wezyr Holidays'in ilk Polonyalı kafilesi Antalya'ya geldi

Coral Travel-Wezyr Holidays'in ilk Polonyalı kafilesi Antalya'ya geldi
1999 yılından beri Polonya pazarında faaliyet gösteren Coral Travel-Wezyr Holidays, Antalya’ya 2016 sezonunun ilk Polonyalı turist kafilesini getirdi. 20 Nisan’da Antalya’ya gelen 189 kişilik ilk kafilenin ardından, 27 Nisan ve 4 Mayıs tarihlerindeki hafta boyunca uçaklar inmeye devam edecek.


2015 yaz sezonunda Polonya’dan Antalya’ya gelen yolcuların %38’ini gerçekleştiren Coral Travel-Wezyr Holidays, kurulduğu yıldan itibaren Polonya’da özellikle Türkiye, Mısır ve Bulgaristan destinasyonlarında lider tur operatörü markası. 2016 turizm sezonunun Polonya’dan Antalya’ya  ilk turizm kafilesini getiren Coral Travel-Wezyr Holidays’in misafirlerini, 27 Nisan ve 4 Mayıs haftalarındaki diğer charter seferleri ile gelecek misafirler takip ediyor olacak.''LİDER KONUMUMUZU KORUYACAĞIZ''

Geçen yıla oranla genel olarak Türkiye’ye olan erken rezervasyon taleplerinde bir azalma olmasına rağmen, bu yıl da pazardaki lider konumlarını koruyacaklarını belirten Coral Travel-Wezyr Holidays, Direktörü Kaan Ergün, ''20 Nisan’da başlayan ilk charter’ımızın ardından, bir sonraki hafta Polonya’nın Varşova, Katovice, Gdansk, Poznan ve Wroclaw şehirlerinden Antalya’ya 6 charter seferi, Bodrum’a da 4 charter seferimiz bulunmakta. Sezon boyunca bu bölgelere Pegasus Havayolları ile devam edecek olan charter seferlerimizin artarak devam edeceğini öngörüyoruz.'' dedi.

''SATIŞLARDA İSPANYA, YUNANİSTAN VE BULGARİSTAN ÖNDE''

Polonya’da 16 şehirde 20 satış ofisine, 115 yetkili acenteye ve 1900 satış acentesine sahip olduklarını ifade eden Ergün, “Türkiye, Polonyalının en sevdiği yaz destinasyonları arasında. Polonya’nın 10 uçuş noktasından 16 ülkeye tatil paketleri satıyoruz. Son yıllarda, grubumuzun Yer Hizmetleri alanında hizmet veren markası ODEON Tours desteği ile Yunanistan ve İspanya’da kapasitemizi artırarak güçlendik. Polonya’da erken rezervasyon ile tatil satın alma ilgi gören, oturmuş bir sistem. Geçtiğimiz sene satışlarımızın yaklaşık %40’ı erken rezervasyon ile gerçekleşti. Bu sene erken rezervasyonda İspanya, Yunanistan, Bulgaristan gibi destinasyonlar daha önde ve gözde gözükmesine rağmen, Türkiye’deki turizm hizmetlerinin gerek servis kalitesi, gerekse Polonyalı turistlerin tatil bütçelerine uygunluğunu dikkate aldığımızda, sezon içinde Türkiye’ye yönelik son dakika satışlarda bir artış yakalayabileceğimizi düşünüyoruz'' değerlendirmesini yaptı.

''TÜRKİYE VE ANTALYA OTELLERİNİN YERİ AYRI''

Misafirlerine Türkiye’nin yanısıra, Yunanistan, İspanya, Bulgaristan, Mısır, Tayland, Meksika, Birleşik Arap Emirlikleri, Maldiv Adaları, Seyşel Adaları, Mauritius, Sri Lanka, Singapur, Endonezya, Kuba ve Dominik Cumhuriyeti’nde de tatil imkanları sunduklarını belirten Kaan Ergün, ''Fakat Türkiye ve Antalya, gerek tesisleri, gerek hizmet kalitesi, gerek doğası ve gerekse tarihi özellikleri ile hem bizim hem de misafirimizin gönlünde ayrı bir yere sahip.'' dedi.


Bu Haber 20.04.2016 - 13:10:56 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.