Coral Travel Ukrayna, ikinci kez 'yılın en iyi turizm şirketi' seçildi

Coral Travel Ukrayna, ikinci kez 'yılın en iyi turizm şirketi' seçildi
2000 yılından beri düzenlenen ‘№1 Choice of the Year’ ödül töreninin on yedincisi Kiev'de gerçekleştirildi. Yürütülen araştırmanın amacı müşteriler tarafından en kaliteli sayılan, en popüler mal ve hizmetleri belirlemek. Ukrayna'daki turizm sektörünün gelişimine yaptığı katkılar ve verdiği üstün hizmet ile bu sene de ‘№1 Choice of the Year’ ödülüne layık görülen Coral Travel Ukrayna, bu unvanı üst üste iki yıl kazanmış oldu.


‘№1 Choice of the Year’ araştırması, tanınmış uluslararası araştırma şirketi Kantar TNS tarafından, ürünün piyasadaki konumunun kapsamlı bir şekilde değerlendirilmesinden oluşan özel bir yöntemle yürütülüyor. Müşterilerin tercihleri, uzmanlar konseyinin değerlendirmesi, başta gelen reklam ve kreatif ajanslarının temsilcilerinin değerlendirmeleri ve jüri heyetiyle organizasyon komitesinin düşüncelerinin toplamı, skoru belirliyor.OTI Holding’in bir iştiraki olan ve "Yılın Tur Operatörü" unvanını kazanan Coral Travel Ukrayna, 2008 yılında girdiği Ukrayna pazarında ülkenin lider turizm şirketlerinden biri haline geldi. Müşterilerine 28 ülkede 4 bin 900 otel ve 47 farklı destinasyon alternatifi sunan Coral Travel Ukrayna'nın, ülkenin 5 kentinde yer alan ofislerinin yanında, 80 kentte 290 acente ile çalışıyor. Coral Travel Ukrayna, "Seyahat Acentesi Ağı Coral Travel" ve "Seyahat Acentesi Ağı Coral Elite Service" adlı 2 perakende zincire sahip.

Coral Travel Ukrayna Direktörü Tataina Prokopenko, ‘Şu an turizmde pazar lideri markalardan biri olmak ve üst üste iki yil  birincilikle ödüllendirilmekten dolayı gurur duyuyoruz. Her yıl  toplam satışımızın içindeki çocuklu aile  sayısı artıyor. Özellikle en önemli destinasyonumuz  Türkiye’de  ürün seçimini  bu doğrultuda yapıyoruz  ve Sun family Club konsepti ile destekleyerek en iyi aile tatili hizmetini  veriyoruz’ dedi.

Coral Travel markası Ukrayna'nın yanı sıra Polonya, Türkiye, Gürcistan ve Beyaz Rusya'da da faaliyet gösteriyor.Bu Haber 06.12.2017 - 15:35:32 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.