Coral Travel Rixos ile birlikte Mısır'a lüks turlar başlatıyor

Coral Travel Rixos ile birlikte Mısır'a lüks turlar başlatıyor
Coral Travel ile Rixos Hotelsin Rusya'dan Mısır'a özel uçuşlu VIP turlar düzenleyeceği açıklandı.

TurizmGüncel - Dış Haberler

ANEX Tour'un LUJO Bodrum ile eylül ayında yaptığı özel uçuşlu VIP turların biz benzerini Coral Travel ile Rixos Hotels Mısır için yapıyor.

anex tour

Rusya turizm tarihinde ilk defa bir tur operatörü ile bir otel zincirinin Mısır'a yeni yıl için özel uçuş düzenleyeceği belirtiliyor. Tur programının sadece Coral Travel müşterileri için yapılacağı ve sadece Rixos Premium Seagate ve Rixos Sarm El Şeyh otellerini kapsadığı açıklamdı.

Coral Travel Halkla İlişkiler Müdürü Maria Makarkova, özel uçuşlarla yapılacak yılbaşı Mısır programını satışa açıldığını açıkladı. Makarkova, turun sadece konaklama değil, evden çıkıştan eve dönüşe kadar her aşamasının premium olarak planlandığını belirtti.

Program çerçevesinde değişik tarihlerde Rusya'dan Şarm El Şeyh'e toplam 15 özel uçuş yapılacak. Turun fiyatı ise bir hafta iki kişi 178 bin rubleden başlıyor ve 450 bin rubleye kadar çıkıyor.

Yılbaşı programında ünlü Türk pop müzik sanatçısı Tarkan da Rixos Otelde konser verecek.Bu Haber 13.12.2021 - 09:30:32 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.