Coral acentelerini Antalya'da ağırladı, en çok satış yapanları ödüllendirdi

Coral acentelerini Antalya'da ağırladı, en çok satış yapanları ödüllendirdi
Rusya'da faaliyet gösteren en büyük Türk tur operatörlerinden biri olan Coral Travel acentelerini Antalya'da ağırladı. 500'den fazla acentenin katıldığı ödül töreninde en çok satış yapan acenteye Mercedes marka araba hediye edildi.


Savaş Daş  - TurizmGüncel - Antalya

OTI Holding’in en büyük iştiraki Coral Travel, Antalya’da gerçekleştirdiği ‘Starway’’ ile acentelerini ödüllendirdi. Organizasyona Rusya’dan katılan acenteler, yıl boyunca yaptıkları satış performanslarına göre değerlendirildi. Birinciliği Moskova’dan Kruız Travel aldı. Kruız Travel aynı zamanda gecenin sürprizi olan Mercedes marka otomobilin de sahibi oldu. Yer hizmetleri, tur operatörlüğü, seyahat acenteliği, otelcilik, havacılık ve güvenlik ana alanlarında faaliyet gösteren 15 iştiraki ve 3 bine yakın profesyonel çalışanıyla 26 ülkede, 5 kıtada turizme hizmet veren OTI Holding’in en büyük iştiraki tur operatörü Coral Travel, ‘Starway’ ile acentelerini ödüllendirdi. Gloria Golf Resort Otel Belek’te düzenlenen ‘Starway’ organizasyonu ile acenteler “En İyiler” ve “Starway Perfect” ödüllerini aldılar. 

OTI Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Coral Travel Genel Direktörü Coşkun Yurt’un acentelere ödüllerini verdiği gecede Rusya’dan katılan acenteler performanslarına göre değerlendirildi.
Buna göre birinciliği Moskova’dan Kruız Travel aldı. Kruız Travel aynı zamanda gecenin sürprizi olan Mercedes marka otomobilin de sahibi oldu.
Moskova’dan Galaktik Servis ve Ekaterinburg’dan Ost West ise kendi kategorilerinde birincilik kazandı.Gecede bir konuşma yapan Coral Travel  Genel Direktörü Coşkun Yurt, Coral'ın Rusya pazarında her geçen gün büyüdüğünü gösteren rakamları Rus acentecilerle paylaşarak, şirketin yakaladığı başarıda pay sahibi olan tüm acentelere teşekkür etti.Düzenlenen ödül gecesinde, geceye ev sahipliği yapan Gloria Golf Resort Otel'e de Coral'ın çalıştığı en iyi otellerden biri olduğu için ödül verildi. Ödüle aldıktan sonra kısa bir konuşma yapan Özaltın Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Özaltın, böyle bir geceye ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını belirterek şunları söyledi:

"Gloria Otelleri'nin başarıları, başta Almanya olmak üzere, Rusya ve Kzakistan'dan aldığı ödüllerle tescillenmiş bulunuyor. Bu başarı da sizlerin de katkıları büyük. Önümüzdeki yıllarda da misafirlerimize kaliteli ve keyifli tatiller sunmaya devam edeceğiz. Desteklerinden dolayı OTI Holding ve Coral Travel'a teşekkür ederim."
 
 


Bu Haber 20.10.2012 - 08:00:37 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.