Christian Hein, Corendon Airlines’in satış ve pazarlama başkanı oldu

Christian Hein, Corendon Airlines’in satış ve pazarlama başkanı oldu

Corendon Airlines, Christian Hein’ı satış ve pazarlama başkanı olarak bünyesine dahil etti.


Christian Hein, Corendon Airlines’ta satış ve pazarlama başkanı olarak göreve başladı. 

Corendon Airlines CEO'su Yıldıray Karaer, "Çok sayıda zorlukla karşı karşıya olan bir pazar ortamında faaliyet gösteriyoruz. Bu nedenle sağlıklı ve sürdürülebilir bir büyüme elde etmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  Christian Hein ile orta ve uzun vadeli hedeflerimize ulaşmamıza yardımcı olacak doğru kişiyi bulduk. Uluslararası ortamda özellikle satış alanında becerilerini defalarca kanıtlamış bir satış profesyonelinin ekibimizin bir parçası olması bizim için çok değerli." dedi.

Christian Hein ise düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi: "Corendon Airlines, müşteriler ve iş ortaklarıyla daha da güçlü bir şekilde yer edinme potansiyeline sahip, son derece ilgi çekici ve profesyonel bir havayolu şirketidir. Deneyimim ve uzmanlığımla şirkete katkıda bulunmak ve şirketin geleceğini şekillendirmede yardımcı olmak için sabırsızlanıyorum."

Christian Hein kimdir?

1966 yılında doğan ve deneyimli havacılık ve turizm yöneticisi olan Hein, Berlin Teknik Üniversitesi Havacılık ve Uzay Mühendisliği yüksek lisans mezunu. Rota Geliştirme ve Pazar Araştırma Müdürü olarak Basel Crossair’de başladığı kariyerine Frankfurt lufthansa’da avrupa fiyatlandırma ve gelir yönetimi takım lideri ve akabinde fiyatlandırma ve gelir yönetimi başkanı olarak devam etti. Swiss International Airlines’da fiyatlandırma ve gelir yönetimi başkan yardımcısı olarak görev aldıktan sonra Lufthansa London, Stockholm ve Frankfurt’da 8 sene İskandinavya, Finlandiya ve Baltık ülkeleri genel müdürü, global kilit müşteri yönetimi müdürü gibi yönetici pozisyonlarında görev yaptı. Ardından Eurowings Köln’de satış-e-ticaret ve dağıtımdan sorumlu kıdemli başkan yardımcısı, AXA Konzern’de kıdemli üst düzey satış yöneticisi-Almanya ve Nisan 2019’dan beri MSC Cruises’ta Almanya genel müdürü olarak görev aldı. Christian Hein, 2024 yılının Haziran ayından itibaren Corendon Airlines Satış ve Pazarlama Başkanı olarak çalışmaya başladı.Bu Haber 24.06.2024 - 15:20:57 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.