Çalışana hakaret eden yolcuyla ilgili AtlasGlobal’den açıklama

Çalışana hakaret eden yolcuyla ilgili AtlasGlobal’den açıklama

İstanbul Havalimanı’nda uçağının rötar yapması nedeniyle AtlasGlobal çalışanına hakaretler yağdıran kadın yolcuyla ilgili şirketten açıklama geldi.


Sosyal medyada büyük tepkiyle karşılanan hava yolu çalışanına hakaret görüntüleri ile ilgili şirketten açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada, "İnsani değerleri her şeyin üzerinde tutan bir havayolu olarak 25 Nisan 2019 tarihli IST-BJV KK42 seferimiz öncesinde yer hizmetleri personelimizin maruz bırakıldığı üzücü olayı şiddetle kınıyoruz. Yaşanan bu üzücü durumla ilgili gerekli işlemlerin yapılacağını kamuoyuna saygı ile duyuruyoruz" ifadeleri kullanıldı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Başsavcılığı, dün Bodrum'a gitmesi planlanan bir havayollarına ait tarifeli uçağın rötar yapması üzerine çıkan tartışma sırasında kadın yolculardan F.E.'nin, Çelebi Yer Hizmetleri personeli T.S'ye hakaret etmesine ilişkin görüntülerin sosyal medyada paylaşılması üzerine inceleme başlattı.

BİLETİ İPTAL EDİLDİ, ÇELEBİ YASAL İŞLEM BAŞLATACAK

Öte taraftan, AtlasGlobal, söz konusu yolcunun dönüş biletini iptal etti. Yer hizmetleri şirketi Çelebi ise, ‘Saygı çerçevesi dışına çıkan bu olayı şiddetle kınıyoruz. Şirketimiz tarafından söz konusu yolcuya karşı ilgili hukuki işlemler başlatılmıştır" açıklamasını yaptı.Bu Haber 26.04.2019 - 11:33:11 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • Cem Onat - 27.04.2019 - 12:41

    Bunları tüm havayolu şirketleri kara listeye alıp ömür boyu bilet satmamalı. Mahrum kalınca değerini anlar terbiyesiz.

  • Muharrem Emeç - 26.04.2019 - 12:04

    Koca kıçını büyütmek ve sokak sürpüntüsü hitaplarını bir havaalanı çalışanına insan kimliğiyle yaşayıp kullanan birine yorum yapmak çok zor ,sadece şunu sorabilirim kim funda hanım gibi kızkardeşinin ve annesinin olmasını ister? Atlasglobal çalışanını terbiyesi ve sabrından dolayı tebrik ediyorum

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.