Bulgaristan’dan başlayacak seferler öncesi gazeteciler Dalaman’da

Bulgaristan’dan başlayacak seferler öncesi gazeteciler Dalaman’da
İlk defa Bulgaristan Varna şehrinden Dalaman havalimanına konulan uçak seferleri için, Dalaman bölgesinin tanıtımı amacıyla bölgeye davet edilen Bulgar gazeteciler Fethiye Ölüdeniz ve Dalyan’ı yakından tanıma imkanı buldu.

Yeni başlayacak uçak seferleri için Dalaman bölgesinin tanıtımı amacıyla bölgeye davet edilen Bulgar gazeteciler Ölüdeniz ve Dalyan’ı yakından tanıma fırsatı buldu.

''BÖLGENİN TANITIMINDA ÖNEMLİ BİR OL OYNAYACAKLAR''

Bulgar gazetecilerin Dalaman bölgesine yaptığı tanıtım gezisi hakkında değerlendirmelerde bulunan YDA Dalaman Havalimanı Yönetim Kurulu Üyesi Hamdi Güvenç, şunları söyledi:

Bugün Bulgaristan’ın en büyük tour operatörlerinden Emeralda ile birlikte organize ettiğimiz Bulgaristan’dan gelen gazeteci dostlarımızı ağırlıyoruz. Bu gazeteci dostlarımız bölgenin tanıtımında önemli bir rol oynayacaklar. Bölgemizin eşsiz doğal güzelliklerini gördüler, çok iyi izlenimler elde ettiler. Bu izlenim ve bilgileri dönünce bölgemizi tanıtmakta kullanacaklar.Bu vesileyle ifade etmek isterim, içinde bulunduğumuz sene özellikle “shoulder season” dediğimiz Eylül ve Ekim aylarında Bulgaristan’dan bölgemize uçuşlar başlayacak. Bulgaristan pazarında yaratılan önemli bir gelişme, bir başlangıç ve gelecek sene yoğun olarak uçuşların sezon başında başlayacağını belirtmek isterim. Bu konuda özellikle emeği geçen Emerald Tour’a ve sahibi ile Poseidon Tour’a ayrıca gazetecileri ağırlayan ve üst düzeyde konukseverlik gösteren Hilside oteli yönetimine çok teşekkür ediyoruz.”

''HEDEF DAHA FAZLA BULGAR TURİST''

Bulgar gazetecilerin getirilmesinde vesile olan Emeralda Tour adına da konuşan Poseidon Tour Sahibi İlhan Öztürk “Bölgenin tanıtımı için Bulgaristan’dan getirdiğimiz gazetecileri şu anda Fethiye Hillside’da ağırlıyoruz. Bulgaristan’da Fethiye ve Dalaman bölgesi henüz tam olarak tanınmıyor.Bölgemizin daha iyi tanınması ve daha fazla yolcu getirebilmek amacıyla elimizden gelen her türlü çabayı göstermekteyiz.” dedi.Bu Haber 24.04.2019 - 11:00:28 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.