Bodrum'a iki yeni Hilton geliyor

Bodrum'a iki yeni Hilton geliyor
Hilton, Aydın Doğan'ın Bodrum'daki iki otelinin yönetiminin ''Double Tree by Hilton'' markasıyla devraldı. Yapılan anlaşma sonrası yenilenme çalışmalarını tamamlayan DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club ve DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista misafirlerini ağırlamaya başladı.

Her ikisi de yenilendi

Doğan Grubu’nun Bodrum’daki iki oteli Bodrum Işıl Club ve Bodrum Marina Vista, Temmuz ayından itibaren Hilton DoubleTree markası altında hizmet vermeye başladı. Otellerin her ikisinin de yenilendiği açıklandı.

''Armin Zerunyan: Bizim için büyük önem taşıyor''

Hilton Ülke Müdürü Armin Zerunyan, bu anlaşma ile Hilton'un Doğan Grubu ile uzun süredir devam eden ilişkilerini daha da güçlendirdiğini belirterek, "Bodrum sürekli gelişen bir destinasyon. Bu iki harika oteli de Hilton'un yönetimi altına almak bizim için büyük önem taşıyor. Bodrum’daki yeni DoubleTree by Hilton otellerinde konaklayacak misafirlerimizi, Hilton misafirperverliği ve özenli hizmeti ile karşılayacağımız için mutluyuz.” dedi.

Double Tree by Hilton markasıyla işletilecek iki otelden DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club'da 277,  DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista'da ise 7'si süt 92 oda bulunuyor.Bu Haber 18.09.2020 - 12:36:35 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.