Bir Rus operatörü daha Antalya'ya operasyon başlatıyor

Bir Rus operatörü daha Antalya'ya operasyon başlatıyor
FIT Holidays, bir Rus operatörünü daha Türkiye'ye kazandırdı. Transaero Tour, 3 aydır süregelen ikili görüşmelerin ardından Antalya hazırlıklarını tamamlama aşamasına geldi. Transaero Tour aynı zamanda Bodrum ve İstanbul'a da operasyon yapacak.


Transaero Tour,  Transaero Havayolu'nun sahibi olduğu ve 15 yıldır faaliyet gösteren bir tur operatörü. Transaero Tour, birçok uzakdoğu destinasyonunun yanında son 3 yıldır Bulgaristan'a dönük de kitle turizmi yapıyor.

FIT Holidays Müdürü Mehmet Taşbaş, Transaero uçuşlarının business class koltuklarında blok koltukları olduğunu belirtti. VIP müşterilere business uçuş+CIP karşılama+Imperial servis ile transfer edileceğini belirten Taşbaş, upmarket otel paketlerine yer vereceklerini açıkladı. Taşbaş, "Potansiyelimizi yeni işbirliklerimizle arttırmaya azami gayret göstermeye devam edeceğiz" dedi.

FIT Holidays'i de bünyesinde barındıran Akay Travel'ın sahibi ve  Genel Müdürü Ethem Okudur ise, işbirliğinin duyulmasından sonra kısa süre içinde aldığı bazı duyumları yorumlayarak, "Yeni işbirliğimizin, pazara girmekte zorlanan farklı bir operatorle eşşleştirilmesini ve maksatlı senaryolar uydurulmasını, kötü söz (senaryo) sahibine yakışır sözleriyle değerlendiriyoruz. Biz Türkiye’mize müşteri gönderen her operatörünü takdir etmeliyiz. Sonuçta milli menfaatlerimiz şahsi menfaatlerimizin önünde gelmelidir" dedi.


Bu Haber 18.12.2013 - 14:54:02 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.