Bentour Reisen 2023 sezonunu açtı

Bentour Reisen 2023 sezonunu açtı

Bentour Reisen, otel rehberlerinin katılımıyla eğitim semineri düzenledi.


Bentour Reisen, bünyesindeki 30’dan fazla otel rehberinin katılımıyla Miracle Resort Hotel`de gerçekleşen eğitim semineri ile 2023 sezonunu açtı.

Müşteri hizmetleri, rehberlik hizmeti, operasyon, hukuk ve psikoloji konularını kapsayan eğitim ve geliştirme programı ile rehberler arasındaki iletişim, etkileşim ve yeteneklerinin farklılaşma çalışmaları yapıldı.

Bentour Reisen'in kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Uğur, Bentour Reisen COO'su Dieter Reiser ve Bentour Reisen Türkiye Genel Müdürü Vildan Erdin`in açılış konuşmalarıyla seminer başladı.

Meslek hayatına otel rehberliği ile başlamış olan Kadir Uğur, “Rehberimiz müşteri karşısında Bentour’u temsil eden kişi. Rehber arkadaşlarımızın sayesinde müşteri memnuniyetini yüzde 99,6 oranlarda koruyabilmekteyiz. Diğer operatörlere nazaran fiyat odaklı değil, hizmet odaklı çalışıyoruz,” ifadelerini kullandı.

İş ve psikoloji konusunda çok sayıda kitabın yazarı Prof. Dr. Acar Baltaş verdiği eğitimde, iş hayatında iletişiminin yanı sıra duyguların kararlar üzerindeki etkisini vurguladı.

Günün diğer konuşmacıları arasında Bentour Reisen müşteri hizmetleri uzmanı Bettina Sabel ve rehberlerin koordinasyon konularında operasyon müdürü Şahamettin Çelik yer aldı.Bu Haber 20.03.2023 - 11:33:24 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.