Barut Hotels’in çalışan politikaları uluslararası kurumlar tarafından tescillendi

Barut Hotels’in çalışan politikaları uluslararası kurumlar tarafından tescillendi

En İyi İşveren Ödülü ve Harika Bir İş Yeri Sertifikası alan BHM, Barut Hotels’in yarım asırlık ‘‘mutlu çalışan – mutlu misafir’’ felsefesi ile faaliyetlerini sürdürüyor.


Global çapta en saygın tanınma programını yürüten Great Place to Work Turkey Enstitüsünden BHM’ye iki ödül verildi. 30 Mart akşamı Wyndham Grand İstanbul Levent Otel’de gerçekleşen ödül töreninde, BHM’ye  bağlı Akra, Akra V, Barut Sorgun, Barut Fethiye, The Residence Barut Fethiye ve Kemer Barut Collection otelleri Ocak ayında “Harika Bir İş Yeri” olarak sertifikalandırdı.

BHM’ye verilen bir değil ödül de 500-1.000 çalışan kategorisinde Türkiye’nin En İyi Üçüncü İşvereni ödülü oldu.

“BHM’de her çalışanımızı bir yetenek olarak görmek temel ilkelerimiz arasında yer alır”

BHM Grup İnsan Kıymetleri Direktörü İbrahim Hakan Yılmaz, “Emin adımlarla sürdürdüğümüz kurumsal gelişim yolculuğumuzda tüm başarılarımızın kaynağında takımlarımız ve onu oluşturan çalışanlarımız var. İşimizin temeli olan hizmeti ve değeri üreten, misafir memnuniyetinin en önemli unsuru olan çalışanlarımıza verdiğimiz değer gereği BHM’nin bir parçası olduklarını onlara hissettirmek ve onların memnuniyetini sağlamak bizim için esastır. İnsan odaklı yaklaşımımızla BHM’de her çalışanımızı bir yetenek olarak görmek ve onları geleceğe taşımak temel ilkelerimiz arasında yer alır. Çalışanlarımıza önkoşulsuz ve şartsız, gelişim fırsatları sunmak üzere yapılandırılmış programlarımızla geleceğin yönetici ve liderlerini yetiştiriyoruz. İş birliği, etkin iletişim ve takdir kültürü gibi alanlarda sürdürülebilir uygulamalarla çalışan bağlılığını artırmayı hedefliyoruz. BHM olarak yerel değerlerden güç alan, yenilikçi ve saygın bir şirketler grubu olmayı sürdürebilme vizyonunu ve şirketlerimizde adil, güvenilir ve duyarlı bir çalışma ortamını hayata geçirmemizde başarımızı çalışanlarımızın adanmışlığına ve kültürümüze sahip çıkmalarına borçluyuz. Çalışanlarımızı önceliklemeye devam edeceğiz ve daha nice başarılara tüm çalışanlarımızla birlikte imza atacağız’’ dedi.Bu Haber 02.04.2022 - 10:15:48 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
  • Tamer Arı 03.04.2022 - 01:21

    Yıllardır gözlerimizle gördüğümüz personel mutluluğu, dolayısıyla da müşteri memnuniyeti, bu anlamlı ödülle somut hale gelmiş. Tebrik ediyorum…

  • Tebrikler!

    Ali İmdat Uçar 02.04.2022 - 11:44

    Barut Otelleri ndeki personel kalitesi, kuşkusuz işverenin kalitesi ile doğru orantılı. Ben de konaklamam sırasında bizzat yaşamış ve hayran kalmıştım. "Personelinin Değerini Bilen İşletme Değerlidir" Tebrikler.

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.