Bakan Ersoy’dan ABD’li aktrist ve yapımcılara sitem: Bugüne kadar...

Bakan Ersoy’dan ABD’li aktrist ve yapımcılara sitem: Bugüne kadar...

ABD’li sinema yıldızı Elizabeth Banks’i Çırağan Sarayı’nda kabul eden Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, daha önce Türkiye’de çekilen yüksek bütçeli Hollywood filmlerinden beklenen etkiyi alamadıklarını belirtti.


Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, ABD’li sinema yıldızı Elizabeth Banks ve yapımcılar Max Handelman, Matt Hirsch ve Elizabeth Cantillion ile Çırağan Saraşyı’nda bir görüşme gerçekleştirdi.

Yapımcılardan ve Banks’tan İstanbul’da çekilen Charlie’nin Melekleri filmine ilişikin yapımcılardan ve Banks’tan bilgi aldı.

Daha önce İstanbul’da çekilen yüksek bütçeli Hollywood filmlerinden Türkiye’nin beklediği etkiyi alamadığı kaydeden Bakan Ersoy, bunda filmi çeken kadroların Türkiye’yi dar bir bakış açısıyla ele almalarının payı olduğunu ifade etti. Yapımcılardan sinema yıldızı Elizabeth Banks’tan Türkiye’yi olduğu gibi yansıtmalarını isteyen Mehmet Nuri Ersoy, Türkiye’nin İstanbul’dan ibaret olmadığını belirterek Anadolu’yu da gezmeleri tavsiyesinde bulundu.Bu Haber 05.12.2018 - 16:08:09 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.