Aziz Birsin: Yasmin Resort Bodrum için 3 yıllık plan yaptık

Aziz Birsin: Yasmin Resort Bodrum için 3 yıllık plan yaptık
Yasmin Resort Bodrum’u bünyesinde barındıran Birmod Turizm’in yönetim kurulu başkanı Aziz Birsin, tesise 4 milyon euro yartırım yapacaklarını söyledi.

İstanbul’da ihracat rekorları kıran Starmod Deri’nin patronuyken, yaşadığı bir kazada eşini ve kızı Yasemin’i kaybeden Aziz Birsin, Bodrum’a yerleştikten sonra burada Yasmin Resort Bodrum’u açtığını belirtti.

Dünya gazetesinden Yasemin Salih’e konuşan Aziz Birsin, hayalinin kızının adını taşıyan oteli sürdürülebilir kılmak olduğunu söyledi. Bu nedenle pandemi sonrasında değişen eğilimleri dikkati alarak otelde bir yenileme süreci başlattıklarını aktaran Birsin, üç yıl sürecek yenileme sonrasında otelin hem yapısal olarak değişeceğini hem de müşteri profilinin bir üst kademeye çıkacağını kaydetti.

Birsin planını şöyle anlatıyor: “Bu otel için üç yıllık plan yaptık. Üç yılın sonunda, daha lüks segmentte bir yapı oluşturmuş olacağız. Otelin konsepti değişecek. Profili de değişecek. Bu kış hazırlıklara başladık. Şu anda bulunduğumuz arazide 250 metrelik sahil kapalı durumda. Burada diskotek, restoran, açık hava spor alanı bulunacak. Bu kış için 4 milyon Euroluk yatırım planladık. Yeni bir müdür transfer ettik. İnsan kaynağını yeniliyoruz.”Bu Haber 13.09.2021 - 09:16:45 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.