Ayhan Sicimoğlu'ndan Kalkan isyanı: Dıptıs taptıs dıptıs taptıs...

Ayhan Sicimoğlu'ndan Kalkan isyanı: Dıptıs taptıs dıptıs taptıs...
Programcı, müzisyen ve seyahat yazarı Ayhan Sicimoğlu, Türkiye’nin en değerli tatil yerlerinden olan Antalya Kalkan Limanı’nda yaşanan gürültü kirliliğine tepki gösterdi.

Sosyal medya hesabından bir video paylaşan Sicimoğlu, “Dıptıs taptıs dıptıs taptıs sabaha kadar uyuyamadık” dedi. Paylaşımının mesajında da tepkisini dile getiren Sicimoğlu, "Ülkemizden son manzaralar: yapı çirkinliği, yollarda lağım kokuları üstüne bi de sabah 4 e kadar gürültü kirliliğinin babaannesi artı bunu körükleyen İngiliz turist ve ucuz Avrupalı turist ve de bunlara özenen ülkemiz halkı ve bunlardan para kazanmaya çalışan göçmen insan çorbası. Ugo sabaha kadar çok enteresan bir tez yazmış... Bundan doğan aşırı muhafazakar akım... Şimdi bana beğenmiyorsan çek git diyeceklere peşin cevap: sen çek git ülkeyi rahat bırak...” ifadelerini kullandı.Bu Haber 08.08.2019 - 11:43:36 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • Şeyda türker - 09.08.2019 - 03:30

    Güzel yazmissinizda babaanneleri niye karistiriyorsunuz ANLADIM BENZETME YSPIYIRSUNUZ AMS MAALESED SIRF BU YÜZDEN TEPKI ALACAKSINIZ

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.