Avrupa kıtasının en iyi kıyı oteli Türkiye'den

Avrupa kıtasının en iyi kıyı oteli Türkiye'den
Dünyanın en iyi lüks otellerinin misafir oylarıyla seçildiği 'The World Luxury Hotel Awards 2014 'de Avrupa kıtasının en iyi kıyı oteline "Güral Premier Tekirova" layık görüldü.


Lüks segment otelciliğin oscarları sahiplerini buldu. Onbinlerce otel misafirinin oylarıyla ödüllendirildiği 'World Luxury Hotel Awards'ta "Avrupa Kıtasının en iyi kıyı oteli" kategorisinde Türkiye'den Güral Premier Tekirova seçildi.

World Luxury Hotel Awards tarafından geçtiğimiz 2012 yılında 'Dünyanın En Lüks Aile Oteli' ödülüne layık görülen Güral Premier Tekirova, 2013 yılında da yarışma kapsamında "Türkiye'nin en iyi kıyı oteli"' ödülünü almaya hak kazanmıştı. Güral Premier Tekirova, 2014 yılında da Avrupa Kıtasının en iyi kıyı oteli seçildi.Turizm profesyonelleri tarafından verilen, lüks segment otellerin en iyilerinin değerlendirildiği World Luxury Hotel Awards 2014 ödül töreni bu yıl Güney Afrika Cape Town şehrinde düzenlendi. Tüm dünyada 145 ülkeden 1000'in üzerinde otel, butik otel, resort ve özel adanın aday gösterildiği ve sadece en iyilerin değerlendirildiği bu organizasyona bu yıl 2013 yılına göre daha fazla ülke katıldı.

Ödül törenine Güral Premier Tekirova adına katılan Güral Premier Tekirova Misafir İlişkileri Müdürü Barış Alp, "Tekirova bölgesine ve Türk turizmine katma değer sağlayan Güral Premier Tekirova olarak tesisimizin Türkiye'den sonra Avrupa Kıtasının da en iyi kıyı oteli seçilmesinden onur duyuyoruz. Turizm Grubumuz geçen yıl yapılan yeni yatırımlar ile Güral Premier Tekirova'nın yanı sıra Güral Premier Hotel Belek'i de sektörün lider tesislerinden biri haline dönüştürdü. Güral grubu Turizm sektörüne ilk adım attığı günden bu yana hizmet kalitesini devamlı artırarak misafirlerine daha kaliteli hizmet vermeyi kendisine hedef olarak belirledi." dedi


Bu Haber 10.12.2014 - 12:41:55 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.