Atlas International faaliyetlerine başladı

Atlas International faaliyetlerine başladı

Atlas International kuruluşunu tamamlayarak faaliyetlerine başladı.


Atlas International Turizm A.Ş. ‘doğru fiyat, doğru ürün’ mottosu ile çalışmalarına start verdi. 

Tur operatörü kimliğiyle başta B2C seyahat acenteleri olmak üzere sektör profesyonellerine hizmet verecek olan Atlas International, DMC sektöründe de önde gelen markalar arasında olmayı hedefliyor. Şirket, ayrıca küresel iş birlikleri ile alanını genişletip ülke turizmine katma değer sağlamayı planlıyor.

B2B seyahat acentelerine tur operatörü olarak hizmet vermeye başladıklarını söyleyen Atlas International Kurucu Ortak ve Genel Müdürü Şahin Ülgen, şu ifadeleri kullandı:

“Bu yolculukta her ne kadar sektörün yeni markası olsak da büyük bir deneyim ve heyecanla yola çıkıyoruz. Dünyanın pek çok noktasından operasyonlar yaparak bölgesel hizmet ağları oluşturacağız. Bilgili, tecrübeli ve güçlü bir ekip kurarak tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Özellikle outgoing ve incoming turizminde pazarın en iddialı çözüm ortağı olacağız. Partnerlerimize birçok destinasyonda uçaklı, uçaksız özel paketler sunmaya başladık. Atlas International her zaman doğru ürün, doğru fiyat yaklaşımıyla servis sağlayacak. Mitolojideki Atlas’ın dünyayı sırtında taşımasının verdiği görev bilinci gibi Atlas International da turizm sektöründe ciddiyet, disiplin ve büyük bir güçle paydaşlarına kaliteli hizmet sağlayacak

Markamızın sektörün beklentilerini karşılayacağını düşünüyorum. Hizmet politikalarımızı oluştururken turizmin duayen ismi Ali Onaran ve kıymetli büyüğüm Hakan Öksel’in fikirlerinden istifade ediyoruz. Bu vesileyle Atlas International’ın başta istihdam olmak üzere turizm ekonomisine büyük katkılar sunacağına kuşkum yok! Atlas’ın yolu açık olsun.”Bu Haber 14.05.2024 - 11:38:15 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
  • Başarılar

    Şahin Satıcı 15.05.2024 - 02:22

    Çıktığınız yolda başarılar dilerim…

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.