Aska Hotels 20 bin otelin bulunduğu platforma tanıtım yüzü oldu

Aska Hotels 20 bin otelin bulunduğu platforma tanıtım yüzü oldu
Aska Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Aslan, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesiyle dünyada 20 bin civarında otelin kullandığı müşteri yorumu ve analiz programı Trust You'nun tanıtım yüzü oldu.


Müşteri yorumlarının sosyal medya üzerinden ölçümünü yapan ve dünya çapında 20 bin otelle çalışan TrustYou, Aska Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Aslan'ı tanıtım yüzü yaptı. Nedeni ise, otel grubunun yakalamış olduğu müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi. Sitenin, konuya ilişkin olarak hazırladığı sayfada, Aska Hotels'e ait fotoğraflar kullanıldı.

20 bin civarında üye oteli bulunan TrustYou'nun Türkiye'de bir oteli ilk defa tanıtım yüzü olarak kullandığına dikkat çeken Ramazan Aslan, söz konusu sitenin 3 yıldır Aska Hotels'i takibe aldığını ifade etti. Aslan, ''TrustYou önde gelen turizm şirketlerinin üye olduğu bir portal. Başarı hikayeleri bölümlerine ilk defa bir oteli örnek gösterdiler ve tercihleri biz olduk. Aska otellerinin başarısı, dünya genelinde 20 bin otelle paylaşıldı.'' şeklinde konuştu.

Tesislerinde misafirlere taahhüt ettikleri hizmetten daha fazlasını sunmayı amaçladıklarını ve müşteri memnuniyeti ve kaliteye önem verdiklerini ifade eden Aslan, sektörde yaşanan kayba rağmen müşterilerin kaliteli hizmete güvenerek tesislerini tercih ettiğini söyledi. Aslan, ''Çok sayıda otel doluluk oranlarında geride olmasına rağmen biz şirket olarak geçen senenin müşteri sayısına ulaştık. Tüketici artık çok bilinçli ve tatil yapacağı otel hakkında çok araştırma yapıyor. Konakladığı otelden memnun kaldıktan sonra tekrar gelmeyi tercih ediyor. Bizler misafirlerimize sahip çıkmazsak, komşu ülkelerimiz ağırlıyor. Biz misafirlerimizi elçi olarak kullandığımız sürece bunca sıkıntıya rağmen ülkemizdeki turizm başarısı devam edecektir. Bu başarıda çalışanların katkısı da unutulmamalı. Başarı bir ekip çalışmasından geçer.'' dedi.Bu Haber 10.11.2016 - 10:22:56 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • Ethem Esendemir - 10.11.2016 - 12:38

    Bazilari kural bozucudur yani populer deyimi ile "disruptive". Ramazan bey de Turizm camiasinda ender kural "disruptive" kisilerden biridir. Musteri tatil yorumlarinin onemini kavrayip ayni zamanda da bunu akillica degerlendirebilen Ramazan beyi gonulden tebrik ediyorum.

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.