Antalya’daki otellere son uyarı: Mühürleyeceğiz!

Antalya’daki otellere son uyarı: Mühürleyeceğiz!
Antalya Valisi Münir Karaloğlu, atık suyunu dereye ve denize veren otellerin mühürleneceğini açıkladı

Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği’nin (AKTOB) aylık yemekli toplantısına katılan Münir Karaloğlu, otelcilere önemli bir uyarıda bulundu.

''En çok zorlandığım konu...''

Antalya’da en çok zorlandığı konunun gidip otelciye ‘senin atık suyun dereye, denize akıyor’ demek olduğunu belirten Münir Karaloğlu, ‘ortak sofra’ olarak nitelendirdiği Antalya’yı kirletenlere bundan sonra farklı muamele yapılacağını ifade etti.

''Artık mühürleyeceğiz''

Tüm uyarılara rağmen atık suyunu derelere ve denize akıtanlara tesislerin mühürleneceğini açıklayan Karaloğlu, ‘’Geçen hafta arkadaşlara talimat verdim, artık mühürleyeceğiz. Bir otel hala inatla atık suyunu dereye, denize, kendi kullandığı plaja veriyorsa artık ceza vermeyle yetinmeyeceğiz. Gidip kapısına mühür vuracağız, içeride şu kadar müşteri varmış, o bizi ilgilendirmeyecek. Büyük zarardan korunmak için az zararı göze alacağız, kimse kusura bakmasın." diye konuştuBu Haber 28.08.2019 - 14:34:58 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
 • misafir degilim - 30.08.2019 - 09:40

  Denize girdiğimizi zannediyorduk meğerse kanalizasyona giriyormuşuz. Bu tesisleri isim isim açıklasanız en iyi cezayı müşteriler verir zaten.

 • Mustafa Hatipoğlu - 29.08.2019 - 11:13

  Şimdiye kadar neden yapılmadı diye sormak lazım. Veya ne duruyorsunuz Antalya da denize giremesinler mi?

 • Seyfettin topallar - 28.08.2019 - 09:11

  Sayın valim benim görüşüme göre hiç bir şey yapamazsınız benim görüşüme göre yapsaydınız bu güne kadar çoktan yapardınız.saygılarımla.seyfettin

 • Hasan KALKIR - 28.08.2019 - 08:51

  Kokudan nefret ediyoruz,akşam olunca afedersiniz lağım ve tuvalet gibi koku yayılıyor.euro topluyorlar ama çevreyi ve güzelim memleketimizi düşünen yok. Lütfen sayın valimiz kararınız son derece doğru siz değerli ve kararlı vatansever büyüklerimize ihtiyacımız var.saygilar

 • Zeki cakar - 28.08.2019 - 06:50

  Sermaye degil doga onemli 5 kurus kar yapacagim diye ayagina sikan otel islermelerinin derhal kaparilmasi lazim

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.