Antalya’da Alman turiste 6 dikiş için 28 bin liralık fatura

Antalya’da Alman turiste 6 dikiş için 28 bin liralık fatura

Antalya’ya tatile gelen Alman turist, yaralanan ayağına atılan 6 dikiş için 28 bin TL fatura ödedi.


Almanya’dan ailesi ve arkadaşları ile Antalya’nın Side ilçesine tatile gelen Hans Georg Shuch, akşam saatlerinde sahilde yürüyüşe çıktı.

Bir köprüden geçtiği sırada Shuch’ın ayağı çürüyen saçın içerisine girdi. Ayağında yaralar oluşan Alman turist Side’deki bir özel hastaneye gitti.

Ayağına pansuman yapılan ve 6 dikiş atılan Shuch’a 28 bin 148 TL (972,07 euro) fatura kesildi.

6 adet dikiş için bu kadar yüksek tutarlı fatura kesilmesine anlam veremeyen Alman turist, güzel başlayan tatilinin zehre dönüştüğünü ifade etti.

Shuch ayrıca başka turistlerin de bu durumu yaşamaması için yetkililerin harekete geçmesi gerektiğini söyledi.  Bu Haber 01.09.2023 - 09:16:34 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
  • Şanslı

    kaan berkkan 02.09.2023 - 02:30

    Hans gene şanslıymış. Ayak dikişi diye gidip, çok farklı ameliyatlara alınabilirdi. Maalesef fahiş fiyatlar ve benzeri görülmemiş ticari !! uygulamalar sağlık sektörü adına üzücü ve utanç verici. Saygılarımla

  • Hastane Şikayetleri Hk.

    Mehmet Emin 02.09.2023 - 10:17

    Otelde çalışyorum bu şekilde şikayetleri biz her gün misafirlerimizde alıyoruz. Gecen gün misafirimizin kulağına su kaçmış ve ağrımaya başlamış, misafirin kulağını yıkamışlar ve 890.-Euro ücret almışlar. Bir gece hastanede yattımı zaten bin Euro. Bizim çok fazla yaşlı eski misafirimiz var bir çoğu artık gelmek istemiyor çünkü orada başımıza bir şey gelirse biz o kadar hastane masraflarını ödeyemeyiz korkusu var. Sigorta zaten tamamını ödemiyor %80 gibi ödüyor diye biliyorum. Bu hastanelerin iyi bir şekilde kontrol edilmesi gerekiyor.

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.