Antalya Turizm Fuarı başlıyor

Antalya Turizm Fuarı başlıyor

27-28 Ekim’de gerçekleştirilecek Antalya Turizm Fuarı için basın lansmanı düzenlendi.  


Antalya Turizm Fuarı Lansmanı DoubleTree by Hilton Antalya City Centre’da gerçekleşti. Lansmanda, GMT Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Meral, basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Selçuk Meral, Antalya Expo Center ANFAŞ’ta 27-28 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek olan fuar hakkında detayları paylaştı. Panel programları, birebir iş görüşmeleri ve sunuları içeren bir fuar gerçekleştirileceğini söyleyen Meral, fuarda sektörün her alanından katılımcı ve ziyaretçi olacağını belirtti.

“300 marka 2 binin üzerinde davetli”

Fuar kapsamında 300 katılımcı turizm markası, 2 bin davetli seyahat acentesi, 8 binin üzerinde planlı, potansiyel 100 bin B2B birebir iş görüşmesi ve panellerin gerçekleşeceğini aktaran GMT Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Meral “Antalya Turizm Fuarımızı ülkemiz, bölgelerimiz, şehrimiz ve sektör için 4. kez özenle hazırladık. Turizm yatırımcısının, profesyonelinin, çalışanının, bizlerin; daha iyisini nasıl yapabiliriz, birlikte daha çok nasıl gelişebiliriz sorularının cevaplarını 27-28 Ekim’de Antalya’da ATF22’de konuşacağız İlerideki hedefimiz, uluslararası çapta gerçekleşen en verimli turizm fuarı olmak. Ana tema olan bisiklet turizminin yanı sıra iki gün boyunca dünya pazarlarında son durum, destinasyonların gücü, dijital marketing ve iç pazar gibi başlıca konularda toplamda 10 oturum ile Antalya Turizm Fuarı,  sektöre bilgi paylaşımlarıyla çok önemli katkı sunacak. ” dedi.Bu Haber 25.10.2022 - 16:51:30 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.