Antalya 16 milyon turiste bu mesajı gönderecek

Antalya 16 milyon turiste bu mesajı gönderecek
Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalya’ya gelen 16 milyon yabancı turistin her birine ‘Stay Home, Dream Antalya’ mesajı göndereceklerini açıkladı.

''Şu anda bir krizin ortasındayız ama...''

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, geçtiğimiz yıl Antalya’ya gelen 16 milyon yabancı turiste ‘Stay Home, Dream Antalya’ (Evde Kal Antalya’yı Hayal Et) mesajı göndereceklerini açıkladı. Koronavirüs salgınından sonra ilk toparlanacak sektörün turizm olacağını öne süren Karaloğlu, “Şu anda bir krizin ortasındayız ama bizim hem müşterilerimizle hem de dünyayla iletişime devam etmemiz lazım. Şunu dünyaya anlatmamız lazım; Antalya, dünyanın en güvenilir şehri, iki dünyanın sağlıklı şehri ki, bu salgını dünyada en iyi yöneten şehir olduğuyla ilgili de iletişim geliştirmemiz lazım" diye konuştu.

16 milyon turiste mesaj gönderilecek

Bu konuda yapılacak çalışma planını anlatan Vali Karaloğlu, “Niyetimiz şu, bir defa geçen sene bize 16 milyon insan geldiyse, bu 16 milyonun her biriyle ayrı ayrı iletişim kuralım istiyoruz. Onlara diyelim ki; 'Stayhome, dream Antalya', 'Evde kal ama Antalya'yı hayal et'. Onlara elektronik mektupla, başka elektronik araçlarla ulaşıp tekrar kendimizi hatırlatmak istiyoruz ve pandemiden sonra da kendileri için güvenli ve sağlıklı bir şehir hazırlama noktasında gayret ettiğimizi de iletmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.Bu Haber 20.04.2020 - 12:38:43 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
 • Mehmet kara - 01.05.2020 - 05:10

  Turizm çalışanları Kasım 15 tarihinden itibaren maaş alamıyor.Her yıl 4 ay cepten harcama yapan turizmci ye daha tek kuruş destek yok.Bu zamanda askeri ücretle bir çalışan 6 ay maaş almadan dayanabilirmi acaba.Yeri geldimi turizm baş tacı.Ya çalışamları sezon bitti yok askı yok ücretsiz olmadı kapı önü.Sgk bi defa bunları düzeltmesi lazım.Kısa çalışma ödemeleri nerede kaldı acaba.

 • Kaya maya - 24.04.2020 - 03:48

  Sevgili seyirciler bu 16 milyon Tourist belli galiba gbt sınede bakılacakmı acaba merak ettim ayrıca bu 16 mılyoncuk ya 1.6 mılyon olursa kalan boş mesajların parasını benım cebımdekı vergıdenmı ödenecek merak ettım af edın

 • Sevgi kiliçparlar - 20.04.2020 - 08:32

  Bizi düsunuyonuzda saglik iyide nasil geçinecegiz turizm calişanlari olarak cocuklarima nasil ekmek aş kazanimizi nasil kaynatacagiz baskanim saygilarimla

 • Mehmet Cumhur Tuğ - 20.04.2020 - 04:06

  Teşekkürler turizim bizim ekmeğimiz

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.